Switch to full style

Aranżacja łazienki

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem
Odpowiedz

Aranżacja łazienki

1 mar 2018, o 17:03

Przede mną remont łązienki. Zaplanowałam sobie by znajdowały się w niej metalowe akcesoria łazienkowe, płytki z betonu architektonicznego z http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-w-lazienkach a wszelkie wyposażenie łazienkowe było w barwach drewna. Czy to będzie grało ze sobą?
Ostatnio edytowano 5 mar 2018, o 12:28 przez szprycha1, łącznie edytowano 1 raz

Re: Aranżacja łazienki

2 mar 2018, o 16:41

Najlepiej poszukać aranżacji w sieci. Jest dużo ciekawych portali internetowych poświęconych takim właśnie rozwiązaniom. W grafice google jest też tego sporo.

Re: Aranżacja łazienki

16 mar 2018, o 10:03

Ja sam zastanawiam się jak zrobić z łazienką, bo przed świętami chcę to wszystko zakończyć zrobić, żeby był spokój. Płytki mam brązowe i beżowe, zastanawiam sie też nad lustrem, bo ono może optycznie powiększyć pomieszczenie, https://www.bricoman.pl/artykuly-sanita ... owe/lustra Nie jestem pewien jaki kształt powinno się wybierać, żeby to fajnie wyglądało. Jeszcze muszę baterie łazienkowe teraz wymienić i powinno być finito.

Re: Aranżacja łazienki

16 kwi 2018, o 14:28

W takiej aranżacji łazienki bardzo ważne jest oświetlenie. Ja niestety podczas ostatniego remontu o to nie zadbałam i musiałam się męczyć z niedoświetloną łazienką przez parę lat. Teraz już tego błędu nie popełniłam. Oprócz lampy górnej, kinkietu nad lustrem, dałam jeszcze po bokach lampki ledowe, a wszystko kupiłam w całkiem dobrej cenie w sklepi http://www.kanluxforhome.pl. Nie dość że wygląda to świetnie, to w końcu łazienka jest pełna światła, a ja mogę spokojnie zrobić makijaż:).

Re: Aranżacja łazienki

16 kwi 2018, o 14:31

Całkiem ciekawa opcja jeśli chodzi o aranżację łazienki.

Re: Aranżacja łazienki

16 kwi 2018, o 15:52

vivia napisał(a):W takiej aranżacji łazienki bardzo ważne jest oświetlenie. Ja niestety podczas ostatniego remontu o to nie zadbałam i musiałam się męczyć z niedoświetloną łazienką przez parę lat. Teraz już tego błędu nie popełniłam. Oprócz lampy górnej, kinkietu nad lustrem, dałam jeszcze po bokach lampki ledowe, a wszystko kupiłam w całkiem dobrej cenie w sklepi http://www.kanluxforhome.pl. Nie dość że wygląda to świetnie, to w końcu łazienka jest pełna światła, a ja mogę spokojnie zrobić makijaż:).

Takiemu paszczurowi jak ty makijaż już nie pomoże i nie pokazuj się na ulicy, bo dzieci straszysz.

Re: Aranżacja łazienki

17 kwi 2018, o 09:00

Remont łazienki robiłem całkiem niedawno. W Leroy Marlin kupowałem wszyskie materiały. Dzięki temu dostałem za darmo projekt swojej łazienki. Dobra sprawa taka wizualizacja.

Re: Aranżacja łazienki

2 maja 2018, o 14:31

Fajne pomysły, dzięki wielkie

Re: Aranżacja łazienki

30 cze 2018, o 15:13

Hejka a doradzicie mi gdzie warto kupić grzejnik łazienkowy? Od jakiegoś czasu już szukam czegoś wydajnego i zarazem ładnego do mojej łazienki i nie wiem na co się zdecydować. Niemalże wszędzie są wysokie ceny i też nic konkretnego nie mają. Muszę międzyczasie zajrzeć jeszcze do Castoramy, bo znajomy mówił ostatnio że widział tam fajne propozycje.

Re: Aranżacja łazienki

30 cze 2018, o 18:57

Domis napisał(a):Hejka a doradzicie mi gdzie warto kupić grzejnik łazienkowy? Od jakiegoś czasu już szukam czegoś wydajnego i zarazem ładnego do mojej łazienki i nie wiem na co się zdecydować. Niemalże wszędzie są wysokie ceny i też nic konkretnego nie mają. Muszę międzyczasie zajrzeć jeszcze do Castoramy, bo znajomy mówił ostatnio że widział tam fajne propozycje.

W dupie.
Odpowiedz