Switch to full style

Aux, usb, kamera cofania?

Wszystko o systemie audio, nawigacji, komputerach pokładowych itp.
Odpowiedz

Aux, usb, kamera cofania?

30 kwi 2018, o 13:30

Witam, w moim Volvo jest premium sound system, ale mam wejście tylko na jedną płytę. Troche brakuje mi auxa lub usb i zastanawiam sie czy w tym przypadku coś sie zmieniło i jest rozwiązanie czy dalej brak.

Dodatkowo z racji, że oryginalna nawigacja jest stara i bezsensu, pomyślałem (i widziałem), że chciałbym na ekranie miec obraz z kamery cofania. Ma ktos w tym doświadczenie i rozwiązanie? Z ekranu jest gdzieś jakieś wyjscie zeby można podpiąć kamerę?

Pozdrawiam

Re: Aux, usb, kamera cofania?

3 maja 2018, o 21:54

Rozwiązania są od dawna tylko nie są tanie. Zajżyj do linku z prezentacją mego auta z mojego podpisu to znajdziesz informacje o możliwościach

Re: Aux, usb, kamera cofania?

22 lip 2018, o 23:46

Witam serdecznie jestem nowy na forum, chcę się pochwalić, mam już zamontowany od tygodnia zestaw kolegi wchpikus w swoim volvo jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony. Dokupiłem przyciski na kierownicę z obsługą telefonu i przez to znacznie uprościłem obsługę zarówno audio jak i telefonu.

zestaw działa tak: wkładamy płytkę do cd, by cd uruchomił tor audio gdy nawiązujemy połączenie z BT i damy play układ sam odetnie dźwięk cd i w to miejsce da tor audio z BT,
dodatkowo klawisze na kierownicy przejmą obsługę telefonu. Gdy wyłączymy telefon lub przerwiemy lecącą muzykę znów wskakuje CD i klawisze wracają na miejsce czyli obsługa cd.

dodatkowo moduł ma mikrofon więc obsługa połączeń telefonicznych jest możliwa. Całość konfigurowane z apki na adroida.

Bardzo polecam wszystkim którzy borykają się z brakiem aux w starszym volvo. Od początku zakupu miałem niedosyt, brak mp3 i do tego brak zmieniarki, jedna płyta grała stale na okrągło bo kto zmienia płyty w trakcie jazdy samochodem. I w końcu mam to na co czekałem prawie 5 lat.

link do artykułu Kolegi wchpikus
https://volvoforum.pl/viewtopic.php?f=4 ... 3#p1531263

Pozdrawiam wszystkich i podziękowania dla kolegi wchpikus

Krystian
Odpowiedz