Switch to full style

[detailing] Czyszczenie felg + polerka

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.
Odpowiedz

Re: [detailing] Czyszczenie felg + polerka

21 sie 2018, o 12:42

mary56 napisał(a):Witam

Naprawdę ładnie to wyszło. Aż się dziwię. Ja kiedyś próbowałam, ale niestety mi nie poszło. Może dlatego, że kobieta się do tego nie nadaje ;-) Znacie jakieś miejsce, gdzie ktoś mógłby mi wyczyścić felgi?


baseny poliestrowe producent

A ty się w ogóle do czegoś nadajesz, chyba, że do pchania karuzeli.

Re: [detailing] Czyszczenie felg + polerka

6 wrz 2018, o 12:42

Szczerze mówiąc trochę się bałem. Szczególnie tego Domestosa, bo to jednak jest silny środek. Ale zadziałało! I to jeszcze jak. Jestem niesamowicie zadowolony z efektów.

Re: [detailing] Czyszczenie felg + polerka

30 mar 2019, o 22:17

Są dobre środki do czyszczenia aut i części , do polerowania to to szczególnie http://autokosmetykaopinie.pl/kosmetyki-samochodowe-opinie/kosmetyki-samochodowe-sonax-wosk-pasta-polerska-opinie/otk_ffmm. Mam znajomego który pracował kiedyś na myjni i sporo tych produktów przetestował, ma dlatego porównanie co i jak. I wcale nie muszą dobre produkty kosztować wiele.

Re: [detailing] Czyszczenie felg + polerka

23 kwi 2019, o 18:37

Ja dopiero co zaczynam w takie rzeczy się bawić, szukam niezbędnych produktów, też wiadomo że trzeba wiedzieć jak odpowiednio powinno czyścić się zarówno felgi, karoserie, a także wnętrze samochodu. Co do właśnie wnętrza, tapicerki, kokpitu to już cos doczytałam na stronie http://www.jarocinska.pl/artykuly/jak-d ... ,97778.htm Tu warto stale się rozwijać. Człowiek uczy się całe życie ;)
Odpowiedz