Switch to full style

Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

Poszukujecie mechanika? A może coś oferujecie forumowiczom - zajrzyj tutaj
Odpowiedz

Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

10 lip 2018, o 22:33

Słuchajcie planuje kupić sobie nowe volvo i zastanawiam się czy ktoś z was zna może jakiś dobry i sprawdzony serwis, w którym można bezproblemowo i dokładnie sprawdzić samochód zanim go kupię? Z góry dzięki za namiary!

Re: Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

11 lip 2018, o 09:58

Najlepszy najbliższy serwis volvo cena ok. 300 zł.
Sprawdzą wszystko bardzo dokładnie - sam to przechodziłem.

Re: Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

13 lip 2018, o 16:27

Ja myślę, że też możesz zwrócić uwagę na https://www.autotesto.pl/ bo też działają na terenie całego kraju i są w stanie zrobić dokładne oględziny samochodu przed zakupem bo sprawdzają go nawet w 350 punktach. Moim zdaniem jeżeli auto kosztuje sporą sumę to dużo lepiej będzie go sprawdzić w każdym elemencie, aby nie zaskoczyły nas kosztowne naprawy zaraz po zakupie.

Re: Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

17 lip 2018, o 09:16

No powiem szczerze, że jest to ciekawa alternatywa bo przynajmniej nie trzeba szukać mechanika na siłę który pewnie obejrzy samochód dość powierzchownie i później od tego umyje ręce. A i o takich przypadkach słyszałem od moich znajomych ... A co ogólnie można znaleźć w takim raporcie podsumowującym ich działania?

Re: Gdzie sprawdzę samochód przed zakupem?

17 lip 2018, o 13:02

Pieprzysz głupoty - nie znasz się na i wpierdalasz się miedzy tych co coś wiedzą.
Oczywiście można zlecić firmie sprawdzenie samochodu, ale ona nie ma wglądu w systemy informatyczne - łączenie z bazą danych firmy volvo w Geteborgu (płatne) dla danego modelu w danym serwisie.
Odpowiedz