Gdzie w Krakowie zamówić dobre meble na wymiar do kuchni

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez gwik » 14 cze 2019, o 08:01

zy ktoś mógłby mi polecić dobrego wykonawcę mebli kuchennych? Z dobrymi cenami oraz jakością. Nie za bardzo się znam a widziałem,ze studiów kuchennych jest dośc sporo.
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 433
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bvbc » 14 cze 2019, o 12:37

No powiem Ci,ze w ostatnim czasie powstało coraz więcej wykonawców. Sam remontowałem kuchnię pół roku temu.Akurat przed świętami Bożego Narodzenia. Dobrze się zorientowałem zanim zdecydowałam się na studio. Wiem teraz jednak,że wybrałem dobrze ponieważ kuchnia jest bardzo dobrze zaprojektowana, meble solidne i wcale nie zapłaciłem aż tak dużo. Zamwiałem je w studiu mebli kuchennych Woodworks: https://woodworks-studio.pl/realizacje/meble-kuchenne . Tutaj jest ich strona www Projekt bardzo fajny, zaproponowali mi wiele nowoczesnych rozwiązań do których wprawdzie nie byłam przekonany ( na przykład do cargo) ale obecnie praktycznie nie wyobrażam sobie bez nich kuchni. Nie było również drogo. Wykonywali mi również szafy. Wszystko w pakiecie tak wiec dostałem dodatkowy rabacik.
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 547
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Rasin1 » 16 cze 2019, o 15:37

Witam. Od jakiegoś czasu szukam mebli do mojego nowego salonu. Czy ktoś może polecić meble francuskie? Możecie polecić również inny styl wykonania. Rownież kwestia samego salonu mnie interesuje. Czy możecie polecić dobry salon w okolicach Warszawy? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życze.
Rasin1
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 cze 2019, o 15:35
Lokalizacja: Kraków
Model: s60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: kraków

Postprzez pchelka » 16 wrz 2019, o 13:14

Jak już wybierzesz meble to na pewno musisz też pomyśleć o sprzętach AGD pod zabudowę. Koniecznie poczytaj o płycie indukcyjnej Electrolux Flex Infinite. U mnie sprawdza się świetnie. Można gotować w garnkach i naczyniach o różnych kształtach. To i funkcja Hob2Hood dla mnie wielka zaleta.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1077
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Postprzez margot95 » 19 wrz 2019, o 18:30

Też się zastanawiam nad takimi meblami
margot95
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 wrz 2019, o 18:27
Lokalizacja: Katowice
Model: s60
Silnik: 2.0 benzyna
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość