Switch to full style

Kosmetyki do pielęgnacji auta

Instrukcje napraw, modyfikacji, dane serwisowe, wideoporady, fotorelacje, namiary na zaufane warsztaty... tu nie pytamy jak coś zrobić, ale opisujemy jak coś zrobiliśmy
Odpowiedz

Kosmetyki do pielęgnacji auta

14 sie 2018, o 09:53

Witam szanownych kolegów,
chciałem Was zapytać o kosmetyki jakie używacie do pielęgnacji autka. Co polecacie? Co odradzacie? Nie zauważyłem takiego wątku, a wydaje mi się, że mogłoby się przydać. Są tutaj już wieloletni posiadacze swoich volvo więc myślę, że dobrze by było wysłuchać co mają do powiedzenia.

Re: Kosmetyki do pielęgnacji auta

14 wrz 2018, o 12:27

czesc

Re: Kosmetyki do pielęgnacji auta

4 paź 2018, o 17:08

lepiej kupic

Re: Kosmetyki do pielęgnacji auta

11 mar 2019, o 12:35

W niektórych autach ze skórzaną tapicerką trzeba o nią zadbać. W przypadku ubytków można kupić taki kosmetyk: https://sklep.car-spa.pl/pielegnacja-skory-i-alcantary/colourlock-plynna-skora-do-uzupelniania-ubytkow-tapicerce-skorzanej-7ml. To bardzo dużo daje bo uzupełnia te ubytki, dzięki czemu tapicerka znów wygląda jak nowa.

Re: Kosmetyki do pielęgnacji auta

12 mar 2019, o 01:01

pchelka napisał(a):W niektórych autach ze skórzaną tapicerką trzeba o nią zadbać. W przypadku ubytków można kupić taki kosmetyk: https://sklep.car-spa.pl/pielegnacja-skory-i-alcantary/colourlock-plynna-skora-do-uzupelniania-ubytkow-tapicerce-skorzanej-7ml. To bardzo dużo daje bo uzupełnia te ubytki, dzięki czemu tapicerka znów wygląda jak nowa.

Mordę sobie wysmaruj tym gównem .

Re: Kosmetyki do pielęgnacji auta

18 mar 2019, o 20:01

Ja jestem zdania, że samochód czasami lepiej oddać w ręce profesjonalistów, jeśli chcemy, aby wszystko było wykonane w idealny sposób. Ja osobiście od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korektą lakieru w swoim samochodzie. Zainteresowała mnie ta usługa od tego momentu, kiedy widziałem efekty pracy zespołu https://sgdetailing.pl/ Myślę, że warto właśnie do nich się zgłosić.

Re: Kosmetyki do pielęgnacji auta

18 mar 2019, o 20:42

Korektę to sobie mózgu zrób.
Odpowiedz