Switch to full style

Kredyt na samochód

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii
Odpowiedz

Re: Kredyt na samochód

14 paź 2017, o 12:01

Myślę, że lepiej odkładać niż brać kredyt ;)

Re: Kredyt na samochód

19 paź 2017, o 06:50

No oczywiście, przecież kredyt to nic dobrego.

Re: Kredyt na samochód

6 lis 2017, o 01:39

Wydaje mi się, że czasem jak samochód jest szybko potrzebny ale nie ma wystarczająco kasy to można z jakiegoś zaplo czy innej firmy skorzystać, jeśli mamy pewność że uda nam sie w terminie taką pożyczkę spłacić. Przecież wszystko jest dla ludzi i można z tego korzystać.

Re: Kredyt na samochód

6 lis 2017, o 22:24

Jasne, że kredyty to nic dobrego. Ale z drugiej strony czasem ciężko nam przy obecnych pensjach nazbierać na odpowiednie auto. Zaś ze wszystkich banków kredytowych, choć to może zabrzmi nieco śmieszni jako posiadacza volvo, ale obecnie uważam, że góruje z ofertą Toyota Bank.

Re: Kredyt na samochód

8 lis 2017, o 14:48

ja bym takim kredytem nie pogardzil :)

Re: Kredyt na samochód

23 maja 2018, o 09:26

Kredyt jest w tej sytuacji w porządku o ile bierzesz go na krótki okres kredytowania, gdyż z każdym rokiem auto traci na wartości, a do tego trzeba wkładać w nie pieniądze, żeby cały czas było na chodzie. Jeżeli mimo wszystko, zdecydujesz się go wziąć, to polecam ci wcześniej pomyśleć o wszelkich dodatkowych kosztach związanych z wymianą rozrządu, oleju, czy ubezpieczeniem. O ile z wymianą części musisz rozeznać się u swojego mechanika, to odnośnie ubezpieczenia, polecam ci wszystko wcześniej przeliczyć na https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle
Moim zdaniem mają bardzo korzystne oferty. Sam już jakiś czas u nich ubezpieczam.

Re: Kredyt na samochód

31 maja 2018, o 17:52

Nie no jak pracujesz w miejscxu, gdzie najlepiej jest dojeżdżać samochodem, bo wiadomo jak to czasami z autobusami itp, to wydaje mi sie że lepiej wziąć kredyt. Im nowsze auto kupisz tymm mniej będziesz miał do roboty, więc nie martwiłbym się o spłate kredytu. No i zawsze możesz sprzedać auto i będzie troche na raty.

Re: Kredyt na samochód

1 lip 2018, o 09:59

Ja raczej jestem zdania, że nie warto brać kredytu na samochód. Jedyną rzeczą na którą mógłbym wziąć kredyt jest mieszkanie. Auto się popsuje i co wtedy? Zostaniemy z kredytem...

Re: Kredyt na samochód

11 lip 2018, o 15:09

Kredyt na zakup środka transportu firma wlicza w koszty a więc płaci mniejszy podatek. Każdy szef czy księgowy musi sobie policzyć co jest korzystniejsze. Bank Raiffeisen kredytuje samochody nówki jak i używane.

Re: Kredyt na samochód

12 lip 2018, o 10:38

Jak chcesz płacić auto casco to bierz na raty co Ci powiększy wszystkie opłaty ale jesteś uzaleźniony od banku i firmy ubezpieczającej i samochodu nie sprzedaż tak łatwo.
Jak masz zdolność kredytową to kup za gotówką - jesteś wtedy wolny od banku i ubezpieczyciela.
Odpowiedz