Switch to full style

medycyna estetyczna

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem
Odpowiedz

Re: medycyna estetyczna

10 cze 2019, o 08:53

Ostatnio to ja bardzo interesuje się medycyną estetyczną.Dla mnie to jest po prostu bardzo normalne.

Re: medycyna estetyczna

16 sie 2019, o 08:39

Jak medycyna estetyczna to tylko Neonia w Krakowie. Kilka razy byłam ich pacjentką, korzystałam z różnych dostępnych u nich zabiegów. Zawsze wychodziłam bardzo zadowolona. Z całą ich ofertą zapoznacie się na stronie https://neonia.com.pl/.

Re: medycyna estetyczna

16 sie 2019, o 12:54

Obecnie naprawdę wiele osób korzysta z tego typu zabiegów.

Re: medycyna estetyczna

17 sie 2019, o 21:38

Mnie siłą rzeczy sytuacja zmusza do regularnego odwiedzania beauty address. Mam niestety cerę naczynkową i bez leczenia byłoby naprawde fatalnie, bo jak wiadomo ten typ cery rządzi się swoimi prawami. Potrzebna jest dokładnie tak jak tutaj pisza https://doskonalakobieta.pl/pielegnacja ... -naczynek/ i konkretna, bardzo dokładna pielegnacja, a gdy naczynka pękają konieczna jest interwencja laserowa dla zredukowania przebarwień

Re: medycyna estetyczna

19 sie 2019, o 14:22

Mam zastrzeżenie co do niektórych zabiegów.

__

drukarnia kalendarzy

Re: medycyna estetyczna

21 sie 2019, o 04:17

Powiem tak - medycyna estetyczna jest tworem, który powstał, ponieważ było na niego zapotrzebowanie. Co nie oznacza, że jest czymś złym, o ile lekarze pracujący w takich klinikach jak lukaszmichalak.pl wiedzą, kiedy odmówić pacjentowi "leczenia" dla jego własnego dobra. Bo niektórzy przesadzają ze zmianą siebie i odpowiedzialny lekarz umie odmówić wykonania usługi, jeśli ma ona działać na niekorzyść pacjenta.

Re: medycyna estetyczna

14 wrz 2019, o 13:01

Ja nie widzę nic złego w medycynie estetycznej, moja żona co jakiś czas korzysta z zabiegu powiększania ust - jak dla mnie wygląda to bardzo naturalnie i ładnie, więc nie mam nic przeciwko.

Re: medycyna estetyczna

7 paź 2019, o 16:55

Z powiększaniem ust trzeba uważać. Czasem można przesadzić i wtedy usta przestają wyglądać naturalnie.

Re: medycyna estetyczna

8 paź 2019, o 10:18

Ma coraz więcej zwolenników.
_
koty na sprzedaż

Re: medycyna estetyczna

27 paź 2019, o 18:16

A jaka jest według was medycyna estetyczna Katowice oferowana przez Nałęcz Clinic? Czy ktoś z was był u nich? Właśnie koleżanka poleciła mi tą klinikę. Mówiła, że do każdej osoby tam podchodzą indywidualnie dopasowując odpowiednie zabiegi, które spełnią w pełni oczekiwania klientów. Wszystko odbywa się przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
Odpowiedz