Teraz jest 28 mar 2024, o 19:43

Nowości Nowości dla Mechanika BENZYNA

Mapa strony Mechanika BENZYNA » Dział : Mechanika BENZYNA

silnik, zawieszenie, dolot, wydech, mechanizmy... ...zakładając temat pamiętaj, aby w swoim profilu uzupełnić informacje o silniku oraz r. prod

Jaki zestaw kluczy polecacie?

Witam ja sprawie kluczy płaskich jakich polecacie żeby służyły dożywotnio myślałem nad Sata proxxonem oraz honitonem ale pokażcie swoje propozycje z góry dzięki !
Czytaj więcej : Jaki zestaw kluczy polecacie? | Wyświetlone : 460 | Odpowiedzi : 1


The beneficial, the undesirable and the unpleasant

If on your own are nevertheless observing the Twins, which include I am, oneself are possibly ingesting the greatest enjoyable youe experienced all period. Viewing Buxton again, Arraez strike RBI triples, Jorge strike bombs and Jolan Ryan mow down batters via pitching and not only throwing, it been enjoyment. Do ultimate-vacation spot groups transfer upon 4-video game successful streaks, even up in opposition to playoff contenders, curiously the Twins do. With this workers while, it ...
Czytaj więcej : The beneficial, the undesirable and the unpleasant | Wyświetlone : 1794 | Odpowiedzi : 0


Klucze nasadowe

Poszukuję:
Nasadka 16mm (ewentualnie 5/8"), długa (o głębokości powyżej 40mm) z napędem 1/4" (6,3mm).
Czy ktoś z Was jest w stanie polecić mi dobrej jakości klucz nasadowy, który będzie posiadał zespolony trzpień typu bit (jak do wkrętarek) .
W internecie znalazłem nasadki King Tony, lecz 16mm nie występuje o porządnej głębokości roboczej
76C1117M
76B816M
Co się najlepiej sprawdzi z kluczy nasadowych jak tutaj ...
Czytaj więcej : Klucze nasadowe | Wyświetlone : 1520 | Odpowiedzi : 0


UPG - blok silnika - cewka tłoka obniżona

A mianowicie do rzeczy, zawsze lepiej się poradzić jak od razu złomować. Problem mój polega na tym że wywalało mi płyn zbiorniczkiem, pękały węże z płynem chłodniczym i test rutynowa diagnoza płynu w serwisie wykazała uszczelkę pod głowicą , normalna sprawa wszystko się zużywa więc odstawiam do naprawy. Diagnoza: w jednym miejscu podejrzenie uszczelki aczkolwiek po dogłębnej diagnozie pan z serwisu stwierdził że jedna cewka w bloku po której chodzi tłok ma dość spore odchylenie ...
Czytaj więcej : UPG - blok silnika - cewka tłoka obniżona | Wyświetlone : 2298 | Odpowiedzi : 3


V50 2.4 benzyna ma podciśnienie w silniku

Moje Volvo wytworzyło podciśnienie w silniku i podczas pracy wydaje głośne dudnienie, ale po zdjęciu korka wlewu oleju hałas ustaje.

Czy ktoś wie, co należy zrobić, aby przestał dudnić i nie wytworzył podciśnienia w pokrywie wahacza?
Czytaj więcej : V50 2.4 benzyna ma podciśnienie w silniku | Wyświetlone : 1670 | Odpowiedzi : 1


PROBLEM VOLVO V50 BENZYNA

Cześć panowie! Zwracam się do was z pytaniem o możliwość zidentyfikowania przyczyn występowania problemów w mojej furce:

Generalnie wydaje mi się, że auto na luzie nie chodzi równo. Dodatkowo czuć wibracje na biegu jałowym.

Jadąc na jedynce i puszczając gaz, autem szarpie.

Raz na jakiś czas czuć, że auto staje się zamulone. Gaz wciśnięty, obroty rosną a prędkość nie. Jakby go coś przyduszało. Głównie się to zdarza jak wracam z pracy, jak dojeżdżam to nie. ...
Czytaj więcej : PROBLEM VOLVO V50 BENZYNA | Wyświetlone : 1663 | Odpowiedzi : 1


Silnik nie odpala po wymienie pompy paliwa

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum i już uderzam z problemem. Według relacji mojego taty sytuacja wyglądała tak:

-krótka trasa, silnik zaczyna dławić, dusi się i gaśnie. Próba odpalenia nie daje rezultatu. Samochód trafił na hol i
nie było prób odpalenia na zaciągu (dziś mechanik mnie przed tym przestrzegł). Po prośbie wizyta mechanika z
OBDII i diagnoza - martwa pompa paliwa. Mechanik po wyjęciu pompy sprawdził ją na krótko i brak jakichkolwiek
oznak ...
Czytaj więcej : Silnik nie odpala po wymienie pompy paliwa | Wyświetlone : 8915 | Odpowiedzi : 1


Drgania karoserii przy przyspieszaniu

Cześć wszystkim!

Mam pytanie. Zakupiłem volvo v50 t5 z 2007 roku. Przy przyspieszaniu na w szczególności na 2 biegu ( ale też na innych, głownie przy niskich predkosciach i niskich obrotach ), czuć bardzo nieprzyjemne drgania karoserii. Wymienione zostały półośki ale problem się nie zmienił. Słyszałem o różnych koncepcjach np zużyte poduszki pod silnikiem, dwumasa lub świece. Mechanik rozkłada ręce. Co sądzicie? Jest to bardzo frustrujące. Dodam, że wibracji nie czuć przy stałej prędkości jak ...
Czytaj więcej : Drgania karoserii przy przyspieszaniu | Wyświetlone : 3862 | Odpowiedzi : 1


Pomocy!!!

Brakuje mi juz pomysłów, rano i po dlugim postoju odpala i gasnie, za drugim razem zlapie ale trzesie nim jam cholera i miereaguje na gaz, po chwili tzn2-3 minuty jest ok o jeździ normalnie. Komp pokazal błąd sondy-wymoeniona i bez zmian, tak samo swiece,czujnik temp.plynu chłodzenia, przewód do przepustnicy. 3 kompy nie pokazują błędów.
Czytaj więcej : Pomocy!!! | Wyświetlone : 1677 | Odpowiedzi : 0


Alex Tanney talks fresh new part as Eagles QB prepare

Anytime EaglesOC Shane Steichen moved upon in the direction of intellect practice the Colts, QB prepare Brian Johnson was marketed in the direction of OC, and assistant Alex Tanney was marketed in the direction of QB teach. The preceding NFL quarterback spoke towards reporters for the very first period mainly because stepping into his refreshing job, and stated how his just about 10 a long time of working experience composed him for a instruction possibility. ...
Czytaj więcej : Alex Tanney talks fresh new part as Eagles QB prepare | Wyświetlone : 4867 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 610436 • Liczba wątków: 33225 • Liczba użytkowników: 23193