Teraz jest 25 maja 2019, o 00:04

Nowości Nowości dla Forum Volvo V50, S40, C30, C70

Mapa strony Forum Volvo V50, S40, C30, C70 » Dział : Forum Volvo V50, S40, C30, C70

Forum klubowiczy i miłośników Volvo V50, S40 C30, C70

volvo na polowie baku juz niechce jechac :(

witam, posiadam volvo v50 2.0d z 2005 roku bez dpf,, problem polega na tym ze mosze tankowac sie co chwile bo po gdy przejade juz ze 300 km wskaznik pokazuje ze mam jeszcze polowe paliwa w baku,ale gasnie i tak jakby juz niemial paliwa ,bo nawet w wezykach do filtra go juz niema,,i potem znow odpowietrzanie itd,, najgorsze jest to ze jestem teraz w niemczech musze zostac jeszcze dwa miesiace,, a tu warsztaty chca odmnie ...
Czytaj więcej : volvo na polowie baku juz niechce jechac :( | Wyświetlone : 5397 | Odpowiedzi : 9 | Dział : Mechanika DIESEL

temperatura zewnetrzna plus szyby i zame centralny problem

witam. tak jak w temacie wariuje u mnie wskazanie temperatury i jest to b.irytujące, na zewnątrz +28 a wskazanie komputera -13, -30 i nie możność załączenia klimy :cry: druga sprawa to szyby i zamek po lewej stronie przednich i tylnych drzwi , raz nie zamknie, to samo z szybami. wie Ktoś co to może być i jak to naprawić?
pozdrawiam
Czytaj więcej : temperatura zewnetrzna plus szyby i zame centralny problem | Wyświetlone : 7288 | Odpowiedzi : 11 | Dział : Elektryka

rozruch silnika

witam. Podczas rozruchu zimnego silnika wszystko jest ok pali na dyg, natomiast gdy silnik jest nagrzany występują duże drgania i tak jak by nie łapał odrazu? wie Ktoś co to mozę byc? silnik 2.0d
Pozdrawiam
Czytaj więcej : rozruch silnika | Wyświetlone : 2153 | Odpowiedzi : 10 | Dział : Mechanika DIESEL

Ciężko zamykająca się klapa bagażnika

Witam,
Klapa bagażnika zamyka się ciężko, jak jest ciepło i gumowe odbojniki są miękkie, to nie jest źle. Natomiast jak jest chłodno i gumki są zimnę, muszę trzasnąć klapą. Patrzyłem na te odbojniki i nie wiem jak je wyregulować, bo się nie chcą kręcić. Czy jest jakiś sposób na to, czy trzeba przesunąć ten "zamek" na dole?
dzięki
Czytaj więcej : Ciężko zamykająca się klapa bagażnika | Wyświetlone : 1706 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Body i wnętrze

Mapy do navi RTI

Witam
Poszukuję mapy do navi RTI V50 2008(ja mam 2011.1). :D
Czytaj więcej : Mapy do navi RTI | Wyświetlone : 2070 | Odpowiedzi : 0 | Dział : Car audio, NAVI, komputer

Wideo-instrukcja V50

Przeglądając YouTube, znalazłem taki oto kanał: http://www.youtube.com/user/SONOSTUFO/videos
Tłumaczą podstawy wyposażenia samochodu. Dobre filmiki dla osób, które zamierzają kupić lub dopiero co kupili Volvo.
Czytaj więcej : Wideo-instrukcja V50 | Wyświetlone : 3204 | Odpowiedzi : 2 | Dział : INFO

odpowietrzenie 2.0 hdi po wymianie filtra

Ma ktos jakis sposob?
Meczylem sie wczoraj i nie odpalil....
Czytaj więcej : odpowietrzenie 2.0 hdi po wymianie filtra | Wyświetlone : 8198 | Odpowiedzi : 14 | Dział : Mechanika DIESEL

AUX - iPod - Bluetooth

Szukam po polskich forach ale nie ma żadnej wzmianki na temat jak podłączyć do LINE IN. Jestem nowym posiadaczem V50 i powiem Wam iż radio gra bardzo dobrze ale brak MP3 i AUX powoli mnie zaczyna denerwować. Lubię słuchać muzyki podczas jazdy samochodem, nie wyobrażam sobie trasy 500 KM z samym radiem. Dlatego też chciałem się z wami podzielić paroma niuansami.

Wszystko zaczęło się od pewnego filmiku na YT.

Jako iż posiadam brak przycisków ...
Czytaj więcej : AUX - iPod - Bluetooth | Wyświetlone : 30452 | Odpowiedzi : 42 | Dział : Car audio, NAVI, komputer

Moduł sterowania podnośnikiem szyb

Witam.
Zmuszony jestem wymienić moduł wymieniony w temacie.
Niestety nie mogę znaleźć identycznego z moim.
Mam o numerze 30710151.
Zastanawia mnie jakie mogą być konsekwencje wpięcia modułu o innym numerze, ale z identycznym przeznaczeniem.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Moduł sterowania podnośnikiem szyb | Wyświetlone : 695 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Elektryka

przeróbka lusterka

Witam, mam na imię Mirek dla klubowiczów gertri. Dwa miesiące temu kupiłem v50, no i się zaczęło. Moja v50 posiada sensor deszczu, ale brakuje mi do szczęścia lusterka fotochromatycznego. Pytanie- czy ktoś z kolegów wie czy istnieje schowana wiązka elektryczna do lusterka wstecznego? Jak rozwiązać ten temat. Pozdrawiam.
Czytaj więcej : przeróbka lusterka | Wyświetlone : 8322 | Odpowiedzi : 27 | Dział : Elektryka

Zaloguj  •  Zarejestruj

Statystyki

Liczba postów: 26187 • Liczba wątków: 4861 • Liczba użytkowników: 9814