Teraz jest 18 kwi 2024, o 05:15

Nowości Nowości dla Spoty i zloty

Mapa strony Spoty i zloty » Dział : Spoty i zloty

Zapowiedzi oraz relacje ze spotkań klubowych

Offroad- jaka wyciągarka?

Czy są tutaj jacyś amatorzy offroadu? Potrzebuję porady w zakresie wyboru wyciągarki https://terenowiec.pl/pl/483-wyciagarki-12v. Będę wdzięczny za opnie.
Czytaj więcej : Offroad- jaka wyciągarka? | Wyświetlone : 25833 | Odpowiedzi : 5


skup samochodów wszystkich

Masz zamiar wymienić samochód na nowy? Nie wiesz co zrobić ze starym a jesteś z okolic Warszawy? skup samochodów Warszawa to super firma która kupi każdy samochód niezależnie w jakim stanie jest lub czy ma ubezpieczenia czy nie.
Czytaj więcej : skup samochodów wszystkich | Wyświetlone : 5878 | Odpowiedzi : 0


The New Angle On Swtor Armormech Just Released

Swtor Armormech Tips

The True Meaning of Swtor Armormech

Most site say that should you require level 2 mats then visit a level two world. Archaeology is the capability to seek imbued things such as Lightsaber crystals and artifacts out. Also, due to the semi-random character of resource nodes (and based on population density), some materials may be quite rare on planets where they're indicated.
Stimulants and implants may be made which are utilised increase ...
Czytaj więcej : The New Angle On Swtor Armormech Just Released | Wyświetlone : 7663 | Odpowiedzi : 1


The Little-Known Secrets to Poe Vendor Recipes

What You Don't Know About Poe Vendor Recipes

Vital Pieces of Poe Vendor Recipes

Becoming in a position to exchange valuable items is something which takes time but the idea is rather easy to grasp. You have probably spent a good deal of time searching for a orb or currency item. They are worthless and in case that you miraculously wind up needing that money it inexpensive to buy.
Attempt to have a character to ...
Czytaj więcej : The Little-Known Secrets to Poe Vendor Recipes | Wyświetlone : 7622 | Odpowiedzi : 1


chetni na spotkanie we wroclawiu ??

witam.ogladajac nasze forum zauwazylem ze jest kilku posiadaczy v50 we wroclawiu.co prawda ja mieszkam w GB,ale będę na urlopie w Polsce i może by była okazja się spotkać i poplotkować o naszych autach.nawet takie spontaniczne spotkanie jest okazja żeby się poznac.proponuje termin w jakim ja będę w Polsce.jezeli by komus pasowalo miedzy 29marca a 10 kwietnia??może być parking przy jakims dużym markecie,latwiej trafic.ja mogę zasponsorować kawe.nawet 2-3 osoby jak się znajda to będzie super.oczekuje na ...
Czytaj więcej : chetni na spotkanie we wroclawiu ?? | Wyświetlone : 8760 | Odpowiedzi : 3


[Warszawa] 30.08.2015 godz 17:00

Koledzy i koleżanki :)
Pozwoliłem sobie założyć temacik SPOTU Warszawskiego który odbędzie się 30.08.2015
Generalnie spot jest cyklicznym spotkaniem z innego forum - VOLVO FORUM.PL odbywającym się każdej ostatniej niedzieli miesiąca o godz. 17:00

Ale do rzeczy po co i na co taki temat... na spocie pojawi się kolega z VOLVO FORUM z VIDĄ będzie możliwość zmiany języka w zegarach, klimatronik, diagnoza auta i inne poniżej oryginalny ...
Czytaj więcej : [Warszawa] 30.08.2015 godz 17:00 | Wyświetlone : 21243 | Odpowiedzi : 6


[Lubelskie poropozycja] SPOT

Proponuję aby spot województwa lubelskiego w końcu doszedł do skutku. Mam nadzieję że znajdą się chętni i będzie można wreszcie spotkać się na żywo.
Nie chcę niczego narzucać, dlatego data i termin jest do uzgodnienia.
Mając jednak na względzie fakt iż jak nie będzie podanych konkretnych dat to stale będzie to odkładane - proponuję następujące terminy:

13 lub 14 lutego 2015
20 lub 21 lutego 2015
27 lub 28 lutego 2015

Oczywiście spot można połączyć ...
Czytaj więcej : [Lubelskie poropozycja] SPOT | Wyświetlone : 16004 | Odpowiedzi : 6


Lubelskie ??? Są Chętni ?

Witam
Chętnie zobaczyłbym inne sympatyczne Volviaczki z woj.Lubelskiego na sympatycznym zlocie .:)
Czytaj więcej : Lubelskie ??? Są Chętni ? | Wyświetlone : 8891 | Odpowiedzi : 2


Czestochowa jest ktoś?

Witam, jest ktoś z okolic Czestochowy?
Czytaj więcej : Czestochowa jest ktoś? | Wyświetlone : 11739 | Odpowiedzi : 6


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 638410 • Liczba wątków: 40564 • Liczba użytkowników: 23294