Teraz jest 29 mar 2024, o 10:57

Nowości Nowości dla ZAWIESZENIE, układ KIEROWNICZY i HAMULCOWY

Mapa strony ZAWIESZENIE, układ KIEROWNICZY i HAMULCOWY » Dział : ZAWIESZENIE, układ KIEROWNICZY i HAMULCOWY

Wszystko o amortyzatorach, sprężynach, układzie kierowniczym, końcówkach, drążkach itp.

Bicie kierownicy przy rozpędzaniu sie

Witam, posiadam V50 2.0 D 150 KM z 2012, od jakiegoś czasu odczuwam bicie na kierownicy podczas rozpędzania się z małych prędkości. Wymieniłem sprężyny przód, półosie obie strony, ogólnie całe przednie zawieszenie jest sztywne. Poduszki na silniku i skrzyni są w porządku. Koła wyważone, sprawdzone czy są proste i zamieniłem tylne koła na przód. Ciągle to samo, może ktoś miał podobny problem, może podzieli się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Bicie kierownicy przy rozpędzaniu sie | Wyświetlone : 22060 | Odpowiedzi : 12


Drżenie karoserii przy stałej prędkości

Cześć wszystkim,

Mam problem ze swoim samochodem i postanowiłem się nim podzielić licząc, że ktoś miał podobny przypadek.

Kupiłem volvo v50 z usterką polegającą na wibracjach karoserii przy przyspieszaniu i stałej prędkości. Mechanik wymienił lewą półoś (od strony skrzyni), dodatkowo sprawdzona została prawa, która sprawia wrażenie sprawnej. W efekcie drgania przy przyspieszaniu zniknęły, niestety te przy równej prędkości zostały. Czasem przy 1800, czasem przy 2500 obrotów telepie całą budą. Jak wcisnę sprzęgło jest już ok. ...
Czytaj więcej : Drżenie karoserii przy stałej prędkości | Wyświetlone : 4519 | Odpowiedzi : 1


Osłona tarcz

Dzień dobry. Posiadam forda focusa mk2 i wiem, że jest to ten sam układ hamulcowy co w waszych S40 II, V40 liftback, V50 i chyba C30. Szukam numeru katalogowego przednich osłon tarcz hamulcowych 300mm. Na allegro znalazłem używane o numerze 4N51-2C447-BD, ale jest informacja, że są pod 320mm.
Czytaj więcej : Osłona tarcz | Wyświetlone : 6951 | Odpowiedzi : 6


farby

Cześć, skąd można kupić porządne farby? W sieci trafiłem na https://aksil.pl/ gdzie jest naprawdę ogromny wybór farb ale nie wiem czy ten sklep jest dobry. Może ktoś z Was udzieli mi informacji na temat tego sklepu?
Czytaj więcej : farby | Wyświetlone : 4535 | Odpowiedzi : 2


Falcons exchange Matt Ryan toward the Indianapolis Colts for

The Atlanta Falcons include formally signaled the stop of the Matt Ryan technology a single which spanned 14 several years and ushered within an unparalleled stage of the achievements the franchise experienced in no way noticed right before investing the indicator caller in the direction of the Indianapolis Colts. The personnel will acquire again a 2022 3rd spherical select against the Colts. The Falcons moved instantly upon a Ryan exchange, racing from the clock towards ...
Czytaj więcej : Falcons exchange Matt Ryan toward the Indianapolis Colts for | Wyświetlone : 4741 | Odpowiedzi : 1


Blue Jays 2, Tigers 1: Duo of dingers doom Detroiters

The rubber game of the 3-activity sequence towards the Toronto Blue Jays, upon a sizzling weekend inside of Detroit, resulted in just a 2-1 victory for the traffic, whose just operates arrived upon a few of solo property operates. Matthew Boyd developed his return in the direction of Detroit for his initial commence simply because June 14. He threw just about 5 innings within just his remaining tuneup commence within Toledo a number of times ...
Czytaj więcej : Blue Jays 2, Tigers 1: Duo of dingers doom Detroiters | Wyświetlone : 3539 | Odpowiedzi : 0


Islanders Information: Not more than nevertheless, men and w

Often, a staff consists of toward backside out and expel all the poor luck in advance of aspects convert about for them. The Islanders can simply assume that what is inside retail outlet.The Fresh new York Islanders missing their 6th directly video game previous evening, turning into closed out through the fourth-string goaltender of the Toronto Maple Leafs, Joseph Woll. It was Woll minute profession NHL commence, and he didn include substantially operate in the ...
Czytaj więcej : Islanders Information: Not more than nevertheless, men and w | Wyświetlone : 3813 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 610739 • Liczba wątków: 33471 • Liczba użytkowników: 23195