Switch to full style

Podróżowanie latem

Instrukcje napraw, modyfikacji, dane serwisowe, wideoporady, fotorelacje, namiary na zaufane warsztaty... tu nie pytamy jak coś zrobić, ale opisujemy jak coś zrobiliśmy
Odpowiedz

Podróżowanie latem

2 lip 2018, o 13:51

Jak latem przygotowujecie się do podróży? Co robicie by te wakacyjne wyjazdy były przyjemne a nie złem koniecznym? My też przygotowujemy się do tego wyjazdu. A niedawno udało mi się trafić na taki artykuł http://holowanie.i-poznan.pl/lato-bez-p ... jemnoscia/. Czasami warto poczytać takie artykuły, bo są w stanie ułatwić nam takie wakacyjne wyjazdy.

Re: Podróżowanie latem

2 lip 2018, o 19:13

RomekS napisał(a):Jak latem przygotowujecie się do podróży? Co robicie by te wakacyjne wyjazdy były przyjemne a nie złem koniecznym? My też przygotowujemy się do tego wyjazdu. A niedawno udało mi się trafić na taki artykuł http://holowanie.i-poznan.pl/lato-bez-p ... jemnoscia/. Czasami warto poczytać takie artykuły, bo są w stanie ułatwić nam takie wakacyjne wyjazdy.

Jebnij się w łeb.

Re: Podróżowanie latem

13 wrz 2018, o 09:47

Wydaje się, że lato to najlepsza pora roku na podróżowanie. Dużo rzadziej padający deszcz, dobra przejrzystość powietrza i sucha nawierzchnia, wszystko wpływa na komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. Lato kojarzy się głównie z wyjazdami na wczasy. Długie godziny spędzone w aucie są bardzo odczuwalne, szczególnie dla kierowcy. Warto przed wyjazdem zastanowić się jak zwiększyć bezpieczeństwo jazdy. Istnieje wiele poradników, jedne skupiają się na stanie auta, inne na samej podróży. Przydadzą się one z pewnością osobom, które do tej pory nie wybierały się w długą podróż. Sprawdzenie stanu technicznego auta i naprawa ewentualnych uszkodzeń jest kluczowe. Dodatkowo chcąc zadbać o komfort pasażerów warto pomyśleć o przyciemnieniu szyb. Dzięki temu auto mniej będzie się nagrzewać, a słońce nie będzie razić co jest bardzo męczące podczas kilkugodzinnej podróży.

Re: Podróżowanie latem

2 paź 2018, o 18:49

Na wakacje warto sie zabezpieczyc zeby nie stracic urlopu :)

Re: Podróżowanie latem

9 paź 2018, o 12:59

Lato to czas wakacji :) kto o nich nie marzy gdzieś w pięknym miejscu. Mi się marzy pojechać do Cala Ratjada na Majorce. Nawet z ciekawości szukałam ofert jakie sa już ceny i znalazłam zestawienie ofert na ceneo https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... atjada.htm . Ceny mnie zaskoczyły pozytywnie, bo nie sądziłam że teraz można tak tanio podróżować.

Re: Podróżowanie latem

10 paź 2018, o 19:39

Ailis napisał(a):Lato to czas wakacji :) kto o nich nie marzy gdzieś w pięknym miejscu. Mi się marzy pojechać do Cala Ratjada na Majorce. Nawet z ciekawości szukałam ofert jakie sa już ceny i znalazłam zestawienie ofert na ceneo https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic ... atjada.htm . Ceny mnie zaskoczyły pozytywnie, bo nie sądziłam że teraz można tak tanio podróżować.

Wypierdalaj.

Re: Podróżowanie latem

2 paź 2019, o 10:09

Tylko, że latem po drogach biegają dzikie zwierzęta. Trzeba o tym pamiętać. Warto też wiedzieć, jak ubiegać się o odszkodowanie w przypadku kolizji z dzikim zwierzęciem: https://trans-car-24h.pl/odszkodowanie-za-kolizje-z-dzikim-zwierzeciem/. Każdemu może się to przydarzyć.
Odpowiedz