Yanosik... navi + antyradar.

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez wilczyhak » 18 mar 2014, o 22:21

Z programów ala Yanosik polecam rownież Waze (przynajmniej na iOS), bardziej znany w europie i nie tylko. Ostatnio zainstalowałem i przynajmniej jesli chodzi o navi to jest lepszy od Yanosika, niestety nie jest jeszcze tak popularny w pl, dlatego tym bardziej polecam wypróbować. Kiedyś testowałem go na androidzie ale nie wywarł na mnie wrażenia, ale moze i na tamtym systemie cos sie poprawiło, a wiadomo ze im wiecej użytkowników tym lepsza skuteczność i funkcjonalność ;)
Avatar użytkownika
wilczyhak
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 mar 2013, o 10:07
Lokalizacja: Rzeszów
Model: V50
Silnik: 2.0D-D4204T
Rok produkcji: 2005

Postprzez Maciek29 » 22 lip 2016, o 17:16

wilczyhak - jeżeli nie jest tak popularny w pl to jak oceniałbyś jego skuteczność? przecież Yanosik opiera się głównie na współpracy z innymi użytkownikami tej aplikacji.
Sprawdź darmowe konto w smart banku opinie - to najlepsze darmowe konto g naszego rankingu
Maciek29
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 17:12
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kielce

Postprzez darrknorthpl » 1 sie 2016, o 00:41

Ja mam Windows Phone.
Używam Yanosika od ponad półtorej roku. Bardzo dobra aplikacja. Jako drugą używam Here Drive (darmowa bardzo dobra na WP, nie wymaga internetu) niestety nie ma fotoradarów, ale jest dokładniejsza niż Yanosik, często zdarza mi się, ze dojadę do jakiejś miejscowości z pomocą Yanosika, ale jak już trzeba znaleźć konkretny adres to Here Drive lepiej się sprawia. Zanim używałem Yanosika to w tle do Here Drive włączałem sobie aplikację, która sygnalizowała tylko fotoradary i też można było jeździć z takim zestawem, zdaje się, że nazywała się Antyradar.
VIDA - odczyt i kasowanie błędów Kraków (Ruczaj)
darrknorthpl
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 79
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 17:43
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2007
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kontra » 2 mar 2024, o 18:45

Bardzo ciekawy temat. Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z funkcji wideorejestratora, albo ogólnie z urządzenia Yanosik https://www.sklep.yanosik.pl/yanosik-rs z rocznym abonamentem? Jakie są wasze doświadczenia z jego użytkowania? Czy rzeczywiście może to być przydatne w przypadku nieoczekiwanych sytuacji na drodze? Czekam na wasze opinie i z góry za nie dziękuję.
kontra
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 82
Dołączył(a): 26 sie 2021, o 16:30
Model: V50
Silnik: benzyna
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Czempiń

Postprzez Hheioplakoni55 » 7 mar 2024, o 20:22

Sądzicie że to fajny temacik do rozmowy?
Hheioplakoni55
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 mar 2024, o 19:58
Model: v50
Silnik: diesel
Rok produkcji: 2012
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości