[Proszę o ocenę oferty] Volvo v50 2012 r 60 tys przebiegu

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez Natalia555 » 9 paź 2016, o 10:56

Witam wszystkich,mam ofertę kupna volvo V50 2.0 z przebiegiem 60 tys z 2012 r. Auto poleasingowe używane w Warszawie, nie wiem przez kogo (ktoś z firmy audytorskiej) kilka małych stłuczek,obrysowan lakieru.Jade z nim do ASO jutro. Moje pytanie jest następujące, czy tak mały przebieg mógł źle wpłynąć na auto,widać że nie było jeżdżone, pewnie sporo stało w korkach. Czy też nie ma się co czepiać i jak wszystko będzie ok to brać. Będę wdzięczna za pomoc bo nie miałam dislea. Pozdrawiam
Natalia555
 

Postprzez Natalia555 » 10 paź 2016, o 19:52

Daję znać że w ASO wszystko wyszło OK. Nie ma nic co trzeba naprawić (aż mnie korci żeby podjechać do innego warsztatu), ale Pan w ASO powiedział że nie poleca diesla bo miał jeden i się przejechał :) Dam znać co i jak dalej :)
Natalia555
 

Postprzez darrknorthpl » 17 paź 2016, o 19:16

Jeżeli to oryginalny przebieg to super. 60 tys w 4 lata to auto mało jeździło, ale nie stało więc nie ma się czego obawiać.
Sam robię ok 20 tys. rocznie. W firmie, w której pracuję jest loteria, jeden dojeżdża z Krakowa do Dąbrowy i robi codziennie po 200km, a drugi np. dojeżdża kilka przystanków w Krk i też ma firmówkę. Więc taki przebieg może być jak najbardziej oryginalny.

W dieslu owszem więcej elementów się zużywa, jednak dwumasa powinna pociągnąć te 120 tys, turbo ze 160tys, wtryski ze 200tys., rozrząd 200tys, a ty masz tutaj dopiero 60
Wszystko oczywiście zależy od ciężkiej nogi i podstawowej wiedzy użytkownika.
VIDA - odczyt i kasowanie błędów Kraków (Ruczaj)
darrknorthpl
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 79
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 17:43
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2007
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości