Jaka firma spedycyjna najlepsza

Podstawowe informacje, instrukcje obsługi, modele, silniki, wersje

Powrót do INFO

Postprzez servir » 30 paź 2016, o 09:25

Witam. Założyłem firmę transportową jednoosobową, mam ciągnik siodłowy. podajcie proszę pomysły pod jakimi firmami najlepiej opłaca się jeździć i które dają swoje naczepy.
servir
 

Postprzez trisom » 31 paź 2016, o 10:18

servir napisał(a):Witam. Założyłem firmę transportową jednoosobową, mam ciągnik siodłowy. podajcie proszę pomysły pod jakimi firmami najlepiej opłaca się jeździć i które dają swoje naczepy.


W jakim mieście mieszkasz? Mógłbym Ci polecić jedną firmę, ale jest to lokalna firma z Krakowa. W moim przypadku ich oferta była o wiele bardziej opłacalna niż w przypadku tych wiekszych firm działajacych na całą Polske. Polecam zorientować się jak jest w Twoim przypadku. Cześto mniejsza , lokalna firma jest o wiele tańsza. Najlepiej zorientuj się w tym katalogu:
https://aleo.com/pl/firmy/logistyka-spe ... ja-drogowa

Jest tutaj lista wielu firm spedycyjnych.
trisom
 

Postprzez baska265 » 14 lis 2016, o 13:23

:ugeek: :geek:
baska265
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 13:22
Model: qqqq
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez JacSwi » 5 sty 2017, o 07:23

Ja rozgoniłem tabor, po kilku latach pracy z naszymi spedycjami mam dość.
Teraz pracuję u Szweda, mam czas,pieniądze,święty spokój i śpię spokojnie.
I nawet nie chcę myśleć o pracy w PL, mało tego zaczynam wracać do myśli z przed 20 lat o emigracji tak na stałe.
JacSwi
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 652
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 04:24
Model: V50
Silnik: 1.6d
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hdaugherty » 6 lis 2019, o 17:19

Wiele znajomych, którzy mają firmy produkcyjne korzystało z usług https://www.3cargo.com/, jeśli kogoś interesuje Logistyka Towarów Celnych czy Spedycja Międzynarodowa, to oni się w tym specjalizują. Według mnie najlepiej korzystać z usług takich firm z polecenia i rekomendacji zaufanych osób, żeby mieć pewność, że transport będzie terminowy i dokładny.
hdaugherty
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 17:15
Lokalizacja: Kraków
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lemkekyle » 12 lis 2019, o 18:25

Ile może kosztować założenie takiej firmy?
lemkekyle
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lis 2019, o 18:21
Model: s60
Silnik: 2.0 benzyna
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: Kraków

Postprzez stromankamren » 25 lis 2019, o 02:25

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmuje się spedycją oraz transportem. Czy możecie mi kogoś polecić? Co możecie powiedzieć na temat http://teul.pl/dla-firm/ ? Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Możecie również przesłać inne firmy jeśli znacie. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.
stromankamren
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lis 2019, o 23:10
Model: s60
Silnik: 2.0 benzyna
Rok produkcji: 1999
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Najta » 2 gru 2019, o 00:06

Ja na chwilę obecną jestem na etapie szukania funduszu inwestycyjnego , który zajmie się zarządzaniem kapitału, który zamierzam mu powierzyć. Czy możecie polecić jakiś dobry fundusz? Nie ukrywam, że dość sceptycznie podchodzę do tego faktu z uwagi na moje nieprzyjemne doświadczenia z forex. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Najta
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 52
Dołączył(a): 31 sie 2019, o 20:57
Lokalizacja: Warszawa
Model: s60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sikora88 » 25 sty 2020, o 02:41

Jeśli chodzi o spedycję i logistykę to firma Logit ma bardzo dobrą ofertę. Znajdziecie ją na stronie https://logit.com.pl/. Jest to firma transportowa z Konina, którą warto bliżej się zainteresować.
sikora88
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 283
Dołączył(a): 29 paź 2019, o 09:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kubjazlyn » 18 lut 2020, o 16:17

Cieszę się, że znalazłam odpowiedni wątek.
Avatar użytkownika
kubjazlyn
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2020, o 16:02
Lokalizacja: Warszawa
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do INFO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości