Volvo V40 w leasing - gdzie szukać korzystnych ofert?

Podstawowe informacje, instrukcje obsługi, modele, silniki, wersje

Powrót do INFO

Postprzez archy » 11 maja 2016, o 09:22

W związku z intensywnym rozwojem firmy, zastanawiamy się nad możliwością skorzystania z leasingu samochodowego. Do tej pory jeździłem głównie samochodami Volvo - jestem do nich przyzwyczajony, pewny jakości i bezpieczeństwa. Wybór padł na V40 który byłby dla nas w tym momencie optymalną opcją. Pytanie, gdzie aktualnie szukać jakiś korzystnych ofert? Wiem, że trzeba uważać - bo łatwo wpaść na minę.
archy
 

Postprzez jarex » 26 maja 2016, o 04:15

Dokładnie, trzeba uważać. Szczególnie na te warunki pisane drobnym drukiem. Czasami lepiej trochę więcej zapłacić, a mieć spokój z kwestiami związanymi z ubezpieczeniem, rejestracją, kosztami związanymi z dostarczeniem i przesłanie zdjęć z fotoradarów. Przecież znane są przypadki, że niektóre firmy leasingowe doliczają sobie czasami nawet 100 zł kosztów związanych z odesłaniem do kierowcy.
Dlatego nie patrz na cenę, oprocentowanie ale na tabelę opłat i prowizji.
Całkiem ciekawą ofertę finansowania zakupu samochodów na firmę ma Volvo. Odsyłam do http://euroservice.volvocars-partner.pl ... asy-lease/ - masz tam formularz kontaktowy. Poproś o wycenę.
jarex
 

Postprzez Mareczek90 » 27 sty 2017, o 22:40

Jak z częściami do takiego samochodu? Używacie nowych czy używanych, zamienników czy oryginalnych? Ja mam wieczny dylemat, tak na prawdę zależy od kasy. Czytam dużo również na ten temat i wpadł mi artykuł http://moto.pl/MotoPL/1,95362,21250138, ... tycja.html . Wydaje mi się, że w niektórych autach zamiennik to tylko problem.
Mareczek90
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 24
Dołączył(a): 28 kwi 2016, o 21:45
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Katowice

Postprzez ritov » 19 mar 2017, o 20:57

No właśnie, to zależy od kasy :P Ja zazwyczaj używam zamienników, bo te oryginalne są bardzo drogie do Volviacza.


Ostatnio przesunięty w górę 19 mar 2017, o 20:57 przez: Anonymous.
Skuteczne leczenie hemoroidów zewnętrznych - zobacz, jak to działa.
Avatar użytkownika
ritov
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 sty 2017, o 14:40
Lokalizacja: Wałbrzych
Model: V50
Silnik: 1.6 Diesel
Rok produkcji: 2007
Lokalizacja: Poznań


Powrót do INFO

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości