Atak kolki nerkowej

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez gwik » 13 lut 2017, o 09:51

Wczoraj miałem. Myślałem,ze zwariuję. Nie wiem czy wytrzymam następny. Sa jakieś sposoby na ból?
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 435
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gwik » 13 lut 2017, o 12:51

Picie wody
ciepła kąpiel
no i leki przeciwbólowe i przeciwzapalne/

Na stronie jest to opisane: http://uro.net.pl/kolka-nerkowa/kolka-n ... -i-leczyc/ . Sam wiem co czujesz ponieważ miewałem ataki kolki nerkowej jak chorowałem na kamice. Pomogło rozbijanie kamieni nerkowych ultradźwiękami.
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 435
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez misi3k » 22 lut 2017, o 14:16

czasami kolka nerwowa może być mylona z kolką jelitową: http://twojmedyk.pl/co-na-kolke-jelitow ... -i-dzieci/
misi3k
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 14:08
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa

Postprzez pchelka » 3 lis 2018, o 11:18

Pamiętam jak moja babcia miała kamienie na nerkach. Zawsze opisywała to w przeraźliwy sposób. Nie jestem sobie w stanie to wyobrazić. Najlepiej zaopatrz się w leki przeciwbólowe. Znajdziesz je na doz.pl w kategorii DOZ PRODUCT. Są to pełnowartościowe odpowiedniki znanych leków. Na dodatek są w bardzo korzystnej cenie więc jeszcze zaoszczędzisz.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1077
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Postprzez nikitta » 27 wrz 2021, o 16:17

Co do tematyki związanej ze zdrowotnymi kwestiami to jestem zdania iż informacje najlepiej od samego początku czerpać ze sprawdzonych, zaufanych źródeł. Jeżeli chodzi o treści dotyczące chorób nerek możecie z powodzeniem uzyskać je wchodząc na stronę dbajonerki.pl Znajdziecie tam bardzo konkretne porady jeżeli chodzi o dbanie o nerki, ale także odpowiednią dietę i inne. U mnie w rodzinie wiele osób miało problemy z nerkami dlatego ja żeby zapobiec temu możliwie jak najbardziej i najszybciej profilaktycznie zażywam odpowiedni suplement i jest nim produkt Dbajonerki. Na informacje dotyczące zarówno tej strony jak i samego produktu trafiłam z polecenia koleżanki z pracy i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Na stronie znalazłam dokładnie wszystko wyjaśnione, więc nie było potrzeby dalszego kombinowania i szukania innych rozwiązań - zdecydowałam się na zakup suplementu i zamierzam nadal kontynuować jego zażywanie ;) Zdecydowałam, że taką wiedzą warto dzielić się dalej stąd też moja wypowiedź w tym wątku. Może akurat komuś z obecnych tutaj forumowiczów przydadzą się te treści.
nikitta
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 445
Dołączył(a): 10 gru 2018, o 12:38
Model: S40
Silnik: 6.1
Rok produkcji: 2007
Lokalizacja: Bytom


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości