ADMINISTRATOR !!!! PILNE

Tu prosimy o wszelkie uwagi i komentarze dotyczące użytkowania naszego forum. Tu również proszę zgłaszać problemy dotyczące działania forum

Powrót do Komentarze i uwagi dotyczące tego forum

Postprzez bosman » 19 mar 2017, o 09:09

Miszel napisał(a):Nie wiem czy ma rację bycia i szansę przebicia przy volvoforum.pl i v40.pl a przecież i to forum wciąż będzie wisieć w sieci i ludzie będą tu trafiać przynajmniej na chwilę. Ludzie wybierają raczej fora na których jest dużo postów/użytkowników bo to zwiększa szanse pomocy. Nowemu tworowi ciężko będzie się przebić.
Jak będzie miało ręce i nogi i nie będzie mnie dobijać graficznie 8-) to czemu nie. Może się przeprowadzę lub będę zaglądał równolegle...


Tylko, że obecnie na forum są sami promotorzy i reklamowe hieny. Poza tym forum samo nie będzie istniało bez administratorów j moderatorów. Jeśli Hossek nie opłaci serwera to i tak prędzej czy później forum wygaśnie samo...
Nie jestem za tworzeniem nowego forum, bo informacje, które są tu zawarte pomagają wielu użytkownikom i są bardzo pomocne, ale na chwilę obecną treści, które są zamieszczane w 80% to reklamy i spam. Albo pozostałe posty gówno znaczące i wnoszące do forum.
Szczerze to bardzo mnie to irytuje. Próbowałem skontaktować się z Hossekiem, żeby zrobił tu porządek - niestety bezskutecznie. Jeśli dalej tak będzie to więcej będzie postów odbiegajacych od tematyki chociażby motoryzacji, bo o tematyce Volvo to prawie żaden z nowych postów nie jest.
To jest moja opinia, którą uważam za bardzo wiarygodną i odzwierciedlającą obecny stan forum.
Pozdrawiam wszystkich.
bosman
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 195
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 06:56
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Ślesin

Postprzez Miszel » 19 mar 2017, o 10:29

Ja się z nią całkowicie zgadzam. Od roku jak forum dopadli marketerzy zrobił się tu prawie wyłącznie syf reklamowy. Ale forum jakoś tam jeszcze wegetuje bez admina/moderatorów bo kilka osób wciąż tu zagląda, a i nowi trafiają tu z pytaniami jak pisałem. Jak ktoś chce rozwiązać problem to na ogół nie rozgląda się co jest na forum tylko jak znajdzie forum o tej tematyce z marszu zakłada temat i liczy na odpowiedź. Dla nowej osoby mało istotne jakie to forum, byle byli ludzie i odpowiadali. To jest wyznacznikiem tego czy ktoś będzie zadowolony i na forum wróci, albo zostanie na nim na dłużej i zacznie je przeglądać szczegółowo. Tu już raczej mało kto wraca i zostaje. a szkoda bo jest tu parę fajnych tematów i pojawiały się informacje których nie było na innych forach.
Jak pisałem z nowym tworem trzeba się przebić, a początkowo nie jest to łatwe jak forum ma kilkudziesięciu użytkowników i po 10 tematów w każdym dziale.
Największy sens miałoby przejęcie bazy i nadzoru nad forum od aktualnego admina, ewentualne przeniesienie i rozwijanie go dalej skoro ten całkowicie przestał się nim interesować. Ale kontakt z nim zerowy więc pewnie nici z tego więc może faktycznie warto zacząć gdzieś od nowa puki jest możliwość skrzyknięcia się tutaj.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez bosman » 19 mar 2017, o 11:17

No właśnie nie wiadomo jak ten temat ugryźć...
bosman
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 195
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 06:56
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Ślesin

Postprzez bosman » 19 mar 2017, o 15:57

Gucio16 napisał(a):Może wybierzemy nowego?


Nie da się. Oprócz głównego administratora, którym jest Hossek nie ma żadnego innego. Nawet moderatora. Tylko administrator może nadać lub odebrać prawa użytkownikom do forum. Póki serwer jest opłacony to będzie stał.
bosman
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 195
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 06:56
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Ślesin

Postprzez bosman » 19 mar 2017, o 18:15

Dobrze by było gdyby ktoś miał z adminem jakiś kontakt telefoniczny. Skoro nie ma czasu zajmować się forum, może udało by się odkupić serwer? Wtedy forum wróciło by na właściwy tor.
bosman
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 195
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 06:56
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Ślesin

Postprzez Miszel » 20 mar 2017, o 07:22

Serwer jak serwer. Strona może być na jakimś prywatnym i wtedy będzie sobie wisieć, ale domena jak nie opłacona to za długo pewnie nie pociągnie. Może jest wykupiona na ze 2 lata do przodu.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze i uwagi dotyczące tego forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości