VOLVO SERVICE 2.0 - AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

Poszukujecie mechanika? A może coś oferujecie forumowiczom - zajrzyj tutaj

Powrót do Warsztaty, serwisy, mechanicy

Postprzez cukiernik » 24 lip 2013, o 08:25

Witam,
Volvo ma teraz nową ofertę GRATIS tj. VOLVO SERVICE 2.0 - AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA
Kryje się pod tym update / upgrade oprogramowania -> http://www.volvocars.com/pl/sales-servi ... pdate.aspx


Dzwoniłem do VIKING CARS w Rudnej Małej (koło Rzeszowa) i miła Pani poinformowała mnie iż objęte tym są wszystkie model i usługa jest bezpłatna tylko trzeba się wcześniej umówić na wizytę.
Dodatkowo wspomniała iż na jesień będzie promocja związana z przeglądem i zmiana języka za około 180 PLN.


Co o tym sądzicie tj. o aktualizacji oprogramowania?
cukiernik
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 22
Dołączył(a): 31 sty 2013, o 21:26
Lokalizacja: RZ
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2005

Postprzez radovan » 7 paź 2013, o 15:50

Witam.Byłem na tej akcji serwisowej w Szczecinie.W pierwszej kolejności w moim samochodzie przebadano stan hamulców,amortyzatorów,czy są luzy w zawieszeniu oraz wszystkie światła.Później autko przejechało do drugiej hali w której podłączono je do komputera serwisowego.Po około 25-30 minutach operacja została zakończona.W moim przypadku dokonano aktualizacji oprogramowania w 9 modułach(dość dużo bo jak się dowiedziałem standard to 3 do 7 ale to tylko taka średnia arytmetyczna).Bardzo miła obsługa,kulturalnie i co najważniejsze bez jakichkolwiek kosztów.Polecam szczecin i usługę serwis 2.0.
radovan
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 08:10
Model: v50
Silnik: 2.0d
Rok produkcji: 2008

Postprzez slowman » 8 paź 2013, o 13:19

radovan napisał(a):Witam.Byłem na tej akcji serwisowej w Szczecinie.W pierwszej kolejności w moim samochodzie przebadano stan hamulców,amortyzatorów,czy są luzy w zawieszeniu oraz wszystkie światła.Później autko przejechało do drugiej hali w której podłączono je do komputera serwisowego.Po około 25-30 minutach operacja została zakończona.W moim przypadku dokonano aktualizacji oprogramowania w 9 modułach(dość dużo bo jak się dowiedziałem standard to 3 do 7 ale to tylko taka średnia arytmetyczna).Bardzo miła obsługa,kulturalnie i co najważniejsze bez jakichkolwiek kosztów.Polecam szczecin i usługę serwis 2.0.


czy oprócz "akcji" robiłeś coś jeszcze płatnego??

w serwisie VOLVO w Gdyni, powiedziano mi, że VOLVO SERVICE 2.0 bezpłatnie robione jest tylko przy okazji przeglądu lub innych płatnych usług. Za FREE się nie da żeby podjechać wstawić auto na aktualizację i wyjechać nic nie płacąc.
slowman
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lip 2013, o 07:47
Model: V50
Silnik: 1.6D
Rok produkcji: 2005

Postprzez radovan » 17 paź 2013, o 09:11

robiłem tylko serwis 2.0. i tak jak pisałem wcześniej nic nie płaciłem:-))
radovan
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 08:10
Model: v50
Silnik: 2.0d
Rok produkcji: 2008


Powrót do Warsztaty, serwisy, mechanicy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości