[2.0D 136KM 03-07] Kostki wtrysków ?

silnik, zawieszenie, dolot, wydech, mechanizmy... ...zakładając temat pamiętaj, aby w swoim profilu uzupełnić informacje o silniku oraz r. prod

Powrót do Mechanika DIESEL

Postprzez PatrykNis » 20 maja 2017, o 13:47

Witam
Forumowicze mam problem . Ostatnio gdy jechałem samochodem nagle zjechały obroty do 1200 ok . Zjechałem na bok linka i do kolegi ...
Auto odpalało jednach chodziło nie równo predkosc max 10 km/h tak brak max obroty 1200 pozniej brak reakcji . Zdjelismy pokrywe silnika tam wszystkie wtryski w ropie .
Wymienilismy przelew który puścił wczyscilismy wszystko jednak problem pozostał wczescniej nie było żadnych objawowo wtrysków nic . Poszlismy dalej może Egr albo przepływomierz ... wyczyszczony został kolektor i egr .
Podłaczylismy do kompa po rozkodowaniu znaków okazało się brak komunikacji przy wtryskach . Doszlismy do wniosku ze to te kostki ktore wpina się w wtryski nię łaczą . Tam są takie biale zaczemy jakby i u mnie One juz jakis zniszczone ...
Szuak teraz samych kostek do wymiany . Może ktoś miał taki problem . Slyszałem że w moim silniku zdarza się ta przypadłosc 2.0D
PatrykNis
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 maja 2017, o 13:29
Model: v50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: kłodzko

Powrót do Mechanika DIESEL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości