V50 High Performance Sound problem

Wszystko o systemie audio, nawigacji, komputerach pokładowych itp.

Powrót do Car audio, NAVI, komputer

Postprzez v50Husky » 24 maja 2017, o 20:49

Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem ciężko wyszukanej V50-tki. Bardzo chciałem żeby na pokładzie znalazło się dobre nagłośnienie dlatego High Performance Sound to był mus.
Trafiła się wersja AUX/CD z MP3 na jedną płytę bez zmieniarki lecz jest mały problem. Podczas odsłuchu w głośnikach wysokotonowych pojawiają się losowo co 10-15 sek pojedyncze trzaski/pyknięcia jakby było takie małe zwarcie. Raz jest to w głośniku z przodu po prawej a raz z lewej albo z tyłu.Trzaski są głośniejsze im głośniej słucham i występują w każdym trybie radia czy to fm czy aux albo cd. Niekiedy zdarza się że zjawisko się nasila i trzasków jest 5 razy pod rząd z jednego głośnika w odstepie 1 sek.
Narazie nie udało mi się stwierdzić czy było coś zmieniane w nagłośnieniu i czy instalacja jest 100% sprawna. Może ktoś już miał podobną usterkę i nakieruję mnie co jest przyczyną albo podpowie od czego zacząć żeby jak najszybciej wyleczyć system audio w moim wozie.
v50Husky
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 20:47
Model: v50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Łódź

Powrót do Car audio, NAVI, komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości