Jak ogarnąć przewóz rzeczy na Słowację

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez gwik » 9 sie 2017, o 12:27

Witam wszystkich. Wysyłam trochę rzeczy do brata na Słowację. Zastanawiam się jak to ogarnąć bo jest tam komplet mebli i sporo innych bajzli. Wynająć jakąś osobę prywatną czy kuriera?
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 435
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez stek » 9 sie 2017, o 13:31

Kuriera od początkku bym odpuścił. Opłaca się tak wysyłać jedynie drobiazgi.W przypadku wysyłki mebli może być bardzo drogo. Osoba prywatna z kolei nie ma ubezpieczenia. Tak wiec jeśli coś się stanie na drodze to nie dostaniesz odszkodowania.
Najlepiej na moje oko będzie skorzystać z profesjonalnej firmy, która zajmuje się przeprowadzkami. Będą mieli ubezpieczeie, poza tym o wiele szybciej sie z tym zabiorą. Dopytaj się o ceny tutaj:
http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-slowacja
Na pewno będzie taniej niż w firmie kurierskiej.
stek
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 290
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 06:48
Model: 50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Borel » 20 gru 2022, o 21:35

Na pewno tutaj przyda się współpraca z dobrą firmą kurierską, która będzie w stanie pomóc i terminowo dostarczy wszystkie paczki do celu. Dlatego tutaj jak najbardziej mogę polecić świetny artykuł - http://portalszydlowiecki.pl/wyslac-pac ... ta-polska/ z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej na przykład jak to zrobić w przypadku Poczty Polskiej. Jednocześnie zwracając uwagę na zakres wagi paczek, czy też możliwość dodatkowego ubezpieczenia przesyłki na odpowiednią kwotę, jeśli nagle by się gdzieś zapodziała.
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 433
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cetka » 22 mar 2024, o 15:32

może ktoś polecić kogoś do przeprowadzki?
cetka
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 198
Dołączył(a): 6 sty 2017, o 18:31
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez polar » 22 mar 2024, o 17:27

Mam firmę którą z czystym sumieniem mogę polecić. Jak szukasz kogoś do przeprowadzki warszawa oni są idealni ale nie tylko bo z tego co słyszałem to przeprowadzki międzymiastowe też realizują bez problemu. Znajomi korzystali i bardzo sobie ich chwalą
polar
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 141
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 17:56
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości