[Proszę o ocenę oferty] Volvo v40 t4

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez JacSwi » 2 wrz 2017, o 09:54

No nie tak całkowicie, generalnie tak małe turbiny żyją krótko,do tego benzyniaki kręcą dużo bardziej w obroty i są sporo większe temperatury spalin a więc turbina jest bardziej obciążona.
W silnikach diesla turbina praktycznie przy 200 tyś km jest już na końcu sprawności,świszczenie (to objaw zużycia a nie sprawności),wycieki oleju (choć czasami to olej ssany z odmy),a wszelkie wycieki z przewodu ciśnieniowego to już pewny kłopot,powrotny też powinien być szczelny.
Zdaję sobie sprawę że ciężko kupić auto używane ze sporą ilością lat,i wiem że wszystko da się naprawić,tylko za ile.
Dobrze że wyciągasz usterki i negocjujesz cenę,bi będziesz miał z czego porobić te sprawy. A do tego handlarz ma gdzieś że Ty będziesz się z tym szarpał, liczy się żeby zarobić ile się da,Twoim kosztem.
To Ty masz kasę i dyktujesz warunki,nie właściciel auta,nie kupisz tego,to są inne.
JacSwi
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 652
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 04:24
Model: V50
Silnik: 1.6d
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Burgund » 2 wrz 2017, o 18:37

Nie wydaje się ,wam że to auto ma za wysoką cenę? Jakby było z końca produkcji i w super stanie to ok, ale z 2001 roku? To tzw. międzylift. Ma jeszcze starą czteroramienną kierownicę. Jeżdziłem 10 lat 2.0 T 165 KM. Fajne auto ,ale to konstrukcja z połowy lat 90-tych. W tych autach korodują przednie błotniki na samym dole przy listwach. Zbiera się tam woda i śmiecie. Silnik jest dobry ,blacha taka sobie, tapicerka kiepska. Koniecznie sprawdź przewody hamulcowe ,mogą być mocno skorodowane. Osobiście nie dałbym tyle ,za tak stare auto ,nawet 200-konne. No i pali sporo.

pzdr
Burgund
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 sie 2017, o 17:42
Model: V50
Silnik: 1.6 D
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Stalowa Wola

Postprzez kajtek01 » 28 lis 2019, o 14:17

O samochód trzeba dbać jakikolwiek się ma. Niektóre naprawy i upiększanie swojego samochodu jest się w stanie wykonać samemu. Wiem, że tutaj e-lakiernik uda się dostać specjalne produkty, chociażby do likwidacji rys i zadrapań na lakierze.
kajtek01
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 sie 2019, o 10:23
Model: A99
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez arek33 » 1 gru 2019, o 13:15

Ja jestem bardzo ciekawy czy państwo zainteresowało by się ubezpieczeniem na stronie internetowej https://polisoteka.pl . Sam tam ubezpieczałem swój samochód.
arek33
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 gru 2019, o 13:13
Model: er33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez julkanit » 20 gru 2019, o 21:14

hjeka
julkanit
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 gru 2019, o 21:14
Model: julk
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: julkanit

Postprzez nadine » 27 wrz 2020, o 14:50

Samochód w świetnym stanie!
___
kamizelki pneumatyczne
nadine
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1562
Dołączył(a): 15 sty 2020, o 18:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości