Pożyczka na firme

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez eddek38 » 7 cze 2017, o 15:40

Ostatnio szukałam w internecie dobrych kredytów online. Moje poszukiwania przeszły najśmielsze oczekiwania. Znalazłam oferte Aasa Polska. Zobaczcie sami jak niskie może byc pożyczka dla firm oprocentowanie. Zdecydowałam się od razu. Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do paru tygodni... to zalety które pozwolą wam bez trudu mieć pieniądze, mi właśnie pomogli !
eddek38
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 kwi 2017, o 20:41
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez arturplo4 » 12 cze 2017, o 12:53

Jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak dobre kredyty online czy dobre chwilówki... najbezpieczniejszy i najkorzystniejszy kredyt to chyba w banku, albo pożyczka od znajomych.
arturplo4
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 12:43
Model: C70
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gwik » 19 lip 2017, o 08:35

Czy ja wiem.... Wiadomo, że chwilówki tanie nie są. Ale wiele firm tego typu ma dobre promocje w stylu pierwszej chwilówki w gratisie.Tak wiec jak sami widzicie mozna dzięki temu sporo zaoszczedzić oraz taka pożyczka może być o wiele tańsza niż kredyt w banku....

Zerknijcie sobie na ten ranking kredytów - jest tutaj zestawienie kredytów gotówkowych w bankach jak i chwilówek ( aktualnie praktycznie większość firm aby zachęcić klientów daje pożyczkę w gratisie ). Jesli potrzeba nam kasy na szybko i wiemy,że ciągu kilku tygodni to spłacimy to lepsza będzie włąsnie taka darmowa pożyczka.
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 435
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sebamaj » 20 lip 2017, o 09:28

Od dziada, pradziada nikt nie brał kredytów, chwilówek i ja też się tego nauczyłem. Jak mnie na coś nie stać w tym momencie, wolę ciężko pracować aby za rok mieć możliwość na to czy na tamto. Jaki jest sens brać pożyczki 10.000 jak trzeba oddać z 15tysięcy. Nonsens.
sebamaj
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lip 2017, o 08:42
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Berlin

Postprzez stek » 13 paź 2017, o 08:12

Proponuję dopytać się jeszcze tutaj:
https://chwilowo.pl/forum

Na stronie znajduje sie sporo informacji o tym w jakich firmach warto jest brać pożyczki prywatne. Ze swojej strony proponowałbym poszukac czegoś w:
boss pozyczka
aforti finance
ewentualnie w bocianie

Maja lepsze warunki dla firm
stek
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 290
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 06:48
Model: 50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez kedziora » 30 cze 2022, o 19:10

Hej. Też jest taka możliwość jak konsolidacja chwilówek Rybnik i trzeba o tym wiedzieć bo jak się popadnie w kłopoty finansowe to trzeba wszystko robić by uniknąć windykacji
kedziora
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 713
Dołączył(a): 25 mar 2017, o 14:03
Model: 11
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: polska

Postprzez nadine » 9 lut 2024, o 22:05

Najlepiej porównać sobie pożyczki, aby wziąć najkorzystniejszą - po co przepłacać? ;) Pod adresem: https://gotowkowe-pozyczki.pl/porownaj-pozyczki podsylam namiary na stronę gdzie ofert jest wiele do wyboru, więc na spokojnie sobie można je porównać. Polecam
nadine
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1575
Dołączył(a): 15 sty 2020, o 18:35
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości