Grubość Lakieru VOLVO v50 2005r.

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez katalizator » 4 lis 2017, o 23:58

Kiedy ja kupowałem auto to grubość lakieru wahała się od 40 do powiedzmy 120 mikronów. Wydaje mi się że każda wartość ponad to to co najmniej druga warstwa lakieru albo i grubiej. Auto może wyjść z fabryki z podwójnym lakierem, ale często auta "psują się" podczas transportu do dealera, podczas rozładunku, przemieszczania na placu oraz za witryną salonu. To się zdarza.
Avatar użytkownika
katalizator
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 220
Dołączył(a): 31 gru 2013, o 18:00
Lokalizacja: Łódź
Model: v50
Silnik: 2.0 D4204T
Rok produkcji: 2007

Postprzez Grzesiek89 » 5 lis 2017, o 12:23

Zgadza się... tylko że problem będzie pewnie przy sprzedaży jak przyjedzie zainteresowany i zacznie marudzić że pewnie auto było mocno rozbite i dlatego ma tak gruby lakier... i weź tu teraz przekonaj taką osobę że tak nie było. Ważne że ja mam tę świadomość że auto jest ok i można nim bezpiecznie podróżować ;) tak czy inaczej jestem miło zaskoczony autem. Każdy mówił że 1.6d słaby silnik, psuje się, wtryski lecą turbo często pada itp... Jak na razie żadnych problemów jedyny minus tego auta to mało miejsca na tylnej kanapie, tylne drzwi mogłyby otwierać się szerzej no i w trasie czasem brakuje tej mocy no i szóstego biegu :)
Grzesiek89
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 44
Dołączył(a): 16 cze 2016, o 07:39
Model: V50
Silnik: 1.6D
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Radom

Postprzez volvi7 » 17 kwi 2019, o 09:12

Można także samemu zregenerować rysy i delikatne uszkodzenia lakieru. Tutaj https://e-lakiernik.net/lakierowanie znajdziemy potrzebne do tego produkty gumę w sprayu, taśmę maskującą. Robicie sobie sami jakieś poprawki w lakierze?
volvi7
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 245
Dołączył(a): 19 lut 2018, o 19:55
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron