pożyczki na oświadczenie

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez larrenns » 8 lis 2017, o 09:12

Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki https://chwilowkiok.pl/pozyczki-na-oswiadczenie/ która udziela szybkich kredytów, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !
larrenns
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 lis 2016, o 19:13
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez maksi13 » 8 lis 2017, o 13:10

Ja uważam, że dorabianie "gęby" chwilówkom to nic innego jak zabieg marketingowy ze strony banków. Przecież mitem jest na przykład stwierdzenie, że po tego typu pożyczki sięgają jedynie osoby zdesperowane, które już mają długi. Guzik prawda. Do firm pożyczkowych często przecież zgłaszają się po pieniądze osoby, które pracują na umowach cywilnoprawnych i w klasycznym banku po prostu nie miałyby większych szans, aby starać się o wymarzony kredyt.
maksi13
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lis 2017, o 13:02
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Łódź

Postprzez artek » 8 lis 2017, o 20:40

larrenns napisał(a):Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki https://chwilowkiok.pl/pozyczki-na-oswiadczenie/ która udziela szybkich kredytów, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !

Najlepszy kredyt to chwilówka? Weź się jebnij w ten barani łeb.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez Bawaria » 9 lis 2017, o 18:52

chwilówka to chyba najgorsza opcja i wiadomo, że lepiej radzić sobie bez kredytów / pożyczek. Ale jak mus to najlepiej w swoim banku - najłatwiej i najbezpieczniej
Bawaria
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 18:48
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Wernyk » 9 lis 2017, o 19:06

W ogóle radzę nie brać takich rzeczy, już lepiej po znajomych pożyczyć.
Wernyk
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 19:05
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pchelka » 28 lis 2018, o 10:36

Bardzo istotną kwestią jest jaką ostatecznie kwotę będziesz musiał spłacić. Jeśli nie jesteś księgowym lub biegły w finansach to znalazłam stronę https://superfinansowy.pl/kredyty/koszt-chwilowki-jak-obliczyc-samodzielnie , na której możesz sam obliczyć samodzielnie koszt chwilówki. Wydaje mi się, że to najlepszy sposób na zasięgnięcie informacji o ostatecznym koszcie kredytu.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Postprzez Chitin » 20 lut 2020, o 08:10

Wydaje mi się, że w kwestii takiej jak chwilówki, pożyczki i kredyty warto jest zanim się zdecydujecie na pożyczenie w ten sposób pieniędzy zajrzeć na przykład tutaj https://lisekfinansowy.pl/najlepsze-chwilowki/ i sprawdzić rzetelnie i szczegółowo przygotowany ranking takich produktów finansowych. Będzie to na pewno bardzo pomocne podczas wyboru najkorzystniejszej dla was opcji pożyczenia w ten sposób pieniędzy. ak najbardziej polecam wam zdecydować się na to rozwiązanie
Chitin
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 338
Dołączył(a): 14 sie 2017, o 20:07
Model: sdfd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warsza

Postprzez kedziora » 1 cze 2022, o 15:58

lepiej uważać z pożyczaniem pieniędzy. a jeśli już mamy jakieś zadłużenie to na pewno bardzo pomocna będzie skonsolidacja chwilówek Bielsko-Biała - polecam się tematem zainteresować
kedziora
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 696
Dołączył(a): 25 mar 2017, o 14:03
Model: 11
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: polska

Postprzez Abi » 1 cze 2022, o 22:33

Na czym to polega?
Abi
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 cze 2022, o 22:33
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: elbąg


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości