Tworzenie stron internetowych

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez PiotrSosnowski » 16 sty 2018, o 17:47

Hej! Orientujecie się jaki jest mniej więcej cennik stworzenia strony internetowej? Przeglądam strony surely lublin i chcialbym tak mniej więcej orientować się w cenach. Ile Wy płaciliście za swoją stronkę?
PiotrSosnowski
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 179
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 17:09
Model: rr2
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez alok565 » 31 maja 2018, o 11:37

Chcialbym Wam polecic strone http://www.webstart.com.pl/pozycjonowanie.html, jest to firma zajmujaca sie tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych . Maja znakomite ceny, a ich projekty mozecie sprawdzic na stronie i sami ocenic. Według mnie sa swietne, naprawde warto skorzystac z ich uslug. Moim zdaniem nie znajdziesz lepszych cen w sieci, polecam skorzystac z ich uslugi, poniewaz sam skorzystalem i jestem zadowolony.
alok565
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 762
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 07:59
Model: afda
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa

Postprzez Chitin » 19 paź 2018, o 09:44

Cennik jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie strony www moim zdaniem zależy od tego czego od takiej witryny oczekujesz. Wydaje mi się, że najlepiej będzie skontaktować się z jakąś konkretną firmą, która zajmuje się świadczeniem takich usług i bezpośrednio u nich dowiadywać się o konkretne koszta.
Chitin
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 338
Dołączył(a): 14 sie 2017, o 20:07
Model: sdfd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warsza

Postprzez caddymaster » 1 sty 2021, o 12:31

Witam, kiedy 2 lata temu rozpocząłem działalność gospodarczą w obszarze sprzątania, początkowo największym problemem był nieregularny napływ nowych zleceń. Co prawda wielu klientów nie kończyło ze mną współpracy po jednym razie. Nawiązywaliśmy stałą mniejszą lub większą współpracę, ale problemem było zebranie zleceń w ilości pozwalającej zatrudnić pracownika. Próbowałem roznosić ulotki własnej produkcji, a także reklamy w gazecie, ale na swoje na poważanie zacząłem wychodzić dopiero po skorzystaniu z usług marketing dla biznesu, to otworzyło mnie na nowych klientów także spoza mojego miasta. Poza tym ulotki są dobrą formą informacji o swojej firmie, ale lepiej pozwolić zaprojektować specjaliście od marketingu.
caddymaster
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 34
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 20:21
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Szczawy

Postprzez kedziora » 13 lut 2021, o 19:34

Tworzenie stron internetowych nie należy do rzeczy łatwych, można w trakcie natknąć się na liczne błędy. Gdyby tak się stało to tu https://www.inclick.pl/jak-radzic-sobie ... ledami-404 / znajdziecie rozwiązanie tego problemu
kedziora
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 696
Dołączył(a): 25 mar 2017, o 14:03
Model: 11
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: polska

Postprzez lilii28 » 27 sty 2023, o 18:56

Firmy powinny inwestować w strony internetowe, bo jest to ich najlepsza reklama i wizytówka. Dlatego projekt warto zlecić specjalistom. Tym zajmuje się firma Internetowe strony www. Już na samym początku, dowiecie się, jaki jest koszt strony internetowej Łódź. Mają bardzo dużo rozbudowanych pakietów, które można dopasować do każdej dziedziny. Są rzetelni i mają doświadczenie.
lilii28
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 55
Dołączył(a): 27 lis 2022, o 12:16
Model: V50
Silnik: 1,6
Rok produkcji: 1983
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pchelka » 1 lut 2023, o 14:26

Warto z tą sprawą zgłosić się do fachowców. To zdecydowanie dużo nam ułatwi. Jedną z takich osób jest grafik komputerowy Warszawa Piotr Witkowski: https://grafik.warszawa.pl/ . Zachęcam do kontaktu.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Postprzez Artur34 » 1 lut 2023, o 18:14

W jakich cenach można wykonać jakąś prostą stronę internetową?
Artur34
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 542
Dołączył(a): 17 sty 2022, o 12:19
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości