Co daje olejowanie włosów ?

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez Monk28 » 13 paź 2017, o 17:08

Ja stosuję mydło cedrowe do włosów i grzebień z drzewa neeem - powiem szczerze - pomaga. :)
Monk28
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 paź 2017, o 17:06
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hatren » 17 sty 2018, o 08:23

W sumie to pierwszy raz słyszę o czymś takim jak olejowanie włosów, ale bardzo mnie to zaciekawiło i zastanawiam się czy może jakiś zakład fryzjerski wrocław wykonuje taki zabieg? Może ktoś z was jest z okolicy i może mi polecić jakiś dobry salon, który sie tym zajmuje?
Hatren
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 18:30
Model: sdfd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warsza

Postprzez DiStrzalka » 22 sty 2018, o 09:21

Ja staram się raz na jakiś czas wykonać olejowanie włosów w domu. Do olejowania używam oleju kokosowego, który moim zdaniem nie najlepszy. Po zabiegu włosy są przede wszystkim nawilżone i gładkie. Należy jednak pamiętać, aby omijać okolice skóry głowy, gdyż może spowodować to przetłuszczanie się włosów.
DiStrzalka
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2018, o 09:14
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Łomża

Postprzez witajsara » 23 sty 2018, o 09:24

moje włosy po olejowaniu wydają się zdecydowanie mocniejsze i mam taki fajny połysk - a nie miałam bo miałam bardzo zniszczone włosy od ciągłego farbowania. Polecam :)

--
lego friends
witajsara
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 sty 2018, o 09:14
Model: dwa
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: mozda

Postprzez pchelka » 16 wrz 2019, o 13:05

Ja po prostu używam naturalnej marki do włosów z Botame: https://www.doz.pl/apteka/p132311-Botame_Ekstrakty_Ziolowe__Keratyna_maska_do_wlosow_nawilza_i_regeneruje_200_ml. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona. Fantastycznie nawilża włosy.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Postprzez loraa » 8 mar 2022, o 18:46

Niestety ja nigdy takich rzeczy z moimi włosami nie miałam okazji robić ale jestem zdania, że jak najbardziej warto jest również wiedzieć to co nasze włosy lubią najbardziej. Dla mnie przede wszystkim gumki do włosów są ważne gdyż tak naprawdę ja uwielbiam mieć moje włosy spięte. Myślę zresztą, że tak ma wiele kobiet i nie tylko ja.
loraa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 06:01
Model: boss
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów

Postprzez sander » 9 mar 2022, o 11:04

Z tego co czytam w internecie to jest sporo dobrych, naturalnych preparatów na bazie konopii, które można używać na włosy. Są też tutaj w sklepie https://www.swiat-konopi.pl/nasiona-dinafem.html do kupienia nasiona tylko nie bardzo wiem jak ich uzywac w dobry sposob zeby poprawic swoje zdrowie. Jest tu ktos obeznany w tych tematach?
sander
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 mar 2022, o 13:45
Model: e36
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Trompka » 21 kwi 2022, o 17:54

Moim zdaniem warto wykonywać tego typu zabiegi, bo to przecież będzie wpływało na kondycję Waszych włosów. Pamiętajcie, że zdecydowanie rozsądniej jest dbać i zapobiegać zniszczeniom, niż później walczyć o poprawę ich wyglądu. Widziałem w https://perukisklep.pl/peruki-radom/ więcej informacji na temat doboru peruk i zastanawiam się, czy to faktycznie taka prosta rzecz. Macie może tutaj jakieś własne doświadczenia? Z chęcią dowiem się na ten temat więcej.
Trompka
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 267
Dołączył(a): 12 wrz 2020, o 11:00
Model: v
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ewelaa213 » 25 kwi 2022, o 08:42

Ja na przykład nie olejuje włosów ale za to używam super kosmetyków do włosów które zamówiłam na Sklep fryzjerski Toruń Jak dla mnie są one bardzo dobrze wykonane i mają bardzo dobry skład. Świetnie działają na moje włosy dzięki czemu są jak po wyjściu od fryzjera. Polecam
Ewelaa213
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 66
Dołączył(a): 4 mar 2022, o 14:20
Model: v50
Silnik: olej napędowy
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości