[2.4D5 180KM 03-07] Pilny serwis skrzyni biegów!

silnik, zawieszenie, dolot, wydech, mechanizmy... ...zakładając temat pamiętaj, aby w swoim profilu uzupełnić informacje o silniku oraz r. prod

Powrót do Mechanika DIESEL

Postprzez mrk69 » 28 sty 2018, o 12:29

Cześć, dziś w podróży wywaliło mi komunikat "pilny serwis skrzyni biegów, czerwony wykrzyknik i ikonkę check engine. Zatrzymałem się, zgasiłem auto i komunikat zniknął, ale check engine dalej się świeci. Jasne jest, że trzeba się podpiąć pod kompa, ale może orientuje się się co może być przyczyną? Dodam tylko, że auto jedzie normalnie. Biegi przerzuca tak samo jak wcześniej, nie glupieje dosłownie wszystko ok.
Poszukiwania D5 mode on :-)
mrk69
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 11
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 22:56
Model: V50
Silnik: 2.4 D5 Summum
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Kwidzyn

Postprzez denno3 » 29 sty 2018, o 13:58

Szukasz bardzo dobrej jakości serwisu samochodowego ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na serwis honda Plaza http://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/s ... iczny.html niesamowite jakości serwis dla każdego auta, naprawią dla was najmniejszy i największy problem z waszym samochodem, genialni specjaliści, ostatnio zamówiłem u nich także opony honda rewelacyjnie się spisują na Polskich drogach !
denno3
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 20:25
Model: fx50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hatren » 11 mar 2018, o 09:45

Ja własnie szukam jakiegoś dobrego sklepu, który zajmuje się sprzedażą takiego asortymentu jak mazda części. Może ktoś z forum ma jakieś informacje na ten temat i mógłby się nimi ze mną podzielić? Będę bardzo wdzięczny za pomoc!
Hatren
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 18:30
Model: sdfd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warsza


Powrót do Mechanika DIESEL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość