Tunel aerodynamiczny

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez bvbc » 7 lut 2018, o 08:53

Do tej pory polecieć sobie mogłem samolotem, a w Polsce podobno są takie tunele powietrzne, w których można latać, czy ktoś próbował?
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 546
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gwik » 7 lut 2018, o 10:16

bvbc napisał(a):Do tej pory polecieć sobie mogłem samolotem, a w Polsce podobno są takie tunele powietrzne, w których można latać, czy ktoś próbował?


pewnie,że są. Do niedawna taka mozliwość byla jedynie w Berlinie czy w innych miastach europejskich ale od jakiegoś czasu można skoczyć również w Polsce. Skakałem, polecam bo wrażenia naprawdę świetne. Ponoć czujesz się tak jak podczas skoku ze spadochronem (na co nie wiem czy bym sie kiedykolwiek zdecydował bo jednak dla mnie jest to zbyt ekstremalne)
http://moje-gniezno.pl/artykuly/czytaj/ ... ygode.html
W przypadku lotu w tunelu aerodynamicznym fajne jest to,że nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać do lotu, robić sobie badań specjalistycznych. Po prostu korzystasz i sobie latasz.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
gwik
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 433
Dołączył(a): 19 sie 2016, o 09:08
Model: 33
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez artek » 7 lut 2018, o 13:36

bvbc napisał(a):Do tej pory polecieć sobie mogłem samolotem, a w Polsce podobno są takie tunele powietrzne, w których można latać, czy ktoś próbował?

Na miotle sobie polataj barani flaku.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości