Zegarek do 1200 zł - klasyczny kwarc

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko

Powrót do Ogólne

Postprzez brexit » 26 kwi 2016, o 08:42

Panowie czy ktoś tutaj zna się na zegarkach? Od kilku tygodni z mniejszą albo większa intensywnością szukam dla siebie zegarka jakiejś dobrej marki. Zrobiłem sobie pewne rozpoznanie w sieci oraz bardzo spodobały mi się zegarki marek Certina, Doxa, Grovana oraz Tissot. Obecnie mam na oku dwa:

http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Grov ... -7912.html

lub trochę droższy
http://www.zegarmistrz.com/Grovana_1716 ... -4522.html

Oba na pasku skórzanym. Zależy mi tutaj na czymś bardzo uniwersalnym. Mogę wydać na zegarek max 1200 zł. Który z tych dwóch Waszym zdaniem jest lepszy?
brexit
 

Postprzez Anchimiuk » 4 mar 2018, o 03:25

Osobiście nie zamawiam zegarków przez neta, trzeba jednak przymierzyć jak wygląda na ręce itp.
Anchimiuk
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 10:16
Model: c40
Silnik: benzyna 1,8
Rok produkcji: 2001
Lokalizacja: opole

Postprzez Ailis » 25 mar 2018, o 08:54

Widziałam też o droższe zegarki :) od lat interesuje się i zbieram zegarki. Ale chciałam sobie kupić marki Movado szwajcarskie, której od niedawna oficjalnie dostępna jest także na naszym rynku. Sporo o tych zegarkach i nowościach poczytałam na stronie http://zegarkiipasja.pl/ . Tutaj można sporo się dowiedzieć i można przejrzeć sobie jak zegarki wyglądają.
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 802
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Fafixx » 7 kwi 2018, o 08:30

Zegarki to jedyna meska "ozdoba" jaka nosze. Ja mam stary Orient, dobra firma i nawet taniej kupisz. do 800 zł. Polecam, bo wygladaja klasycznie i ciekawie.
Avatar użytkownika
Fafixx
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 13:57
Lokalizacja: Kraków
Model: s40
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Kraków

Postprzez poladrag » 13 kwi 2018, o 21:29

hej
poladrag
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 21:28
Model: pola
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: poladrag

Postprzez Kuba55 » 15 kwi 2018, o 20:00

Moim zdaniem za taką kwotę można kupić bardzo dobry zegarek :)
Kuba55
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2018, o 19:59
Model: V40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Chitin » 4 maja 2018, o 09:02

Hmm.... z tego co widzę chociażby tutaj https://www.giacomo-design.com/pl/zegar ... o-gd01003/ to na prawdę elegancki, klasyczny i solidnie wykonany zegarek dobrej firmy można dostać o wiele taniej. Moim zdaniem powinieneś rozejrzeć się za zegarkami tego producenta, ponieważ z tego co wiem to są na prawdę dobrej jakości i warto kupić taki zegarek!
Chitin
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 338
Dołączył(a): 14 sie 2017, o 20:07
Model: sdfd
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warsza

Postprzez artek » 21 maja 2018, o 05:27

Chitin napisał(a):Hmm.... z tego co widzę chociażby tutaj https://www.giacomo-design.com/pl/zegar ... o-gd01003/ to na prawdę elegancki, klasyczny i solidnie wykonany zegarek dobrej firmy można dostać o wiele taniej. Moim zdaniem powinieneś rozejrzeć się za zegarkami tego producenta, ponieważ z tego co wiem to są na prawdę dobrej jakości i warto kupić taki zegarek!

Lecz się baranie.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008


Postprzez walnut » 6 sty 2021, o 15:50

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasing.rulaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 497329
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 33 gości