Cześci do samochodu

Instrukcje napraw, modyfikacji, dane serwisowe, wideoporady, fotorelacje, namiary na zaufane warsztaty... tu nie pytamy jak coś zrobić, ale opisujemy jak coś zrobiliśmy

Powrót do Zrób to sam

Postprzez RomekS » 25 lut 2018, o 12:35

Dlatego dobrze, jest mieć sprawdzone miejsce w którym szybko dostaniemy części samochodowe. Jeżeli dobrze się orientuje to MotoSzef ma wiele dostępnych części w przystepnych cenach i szybką wysyłkę. Zawsze też cześci mozesz odebrać osobiscie w Krakowie
RomekS
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 506
Dołączył(a): 16 mar 2016, o 19:01
Model: v50
Silnik: 2,0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Miszel » 25 lut 2018, o 13:11

Jak części do Volvo to InterCars i Draken. Ewentualnie VolvoFan, ale tam podobno jest olewcza polityka podejścia do klienta i sporo pomyłek więc ostatnie to na własne ryzyko. Tyle w temacie i można go zamknąć bo służy tylko do reklam dla takich darmozjadów jak ty.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez stachum » 4 mar 2018, o 18:01

tez polecam intercars, szybka dostawa (maja magazyny w wielu dużych miastach) i duzy wybor części od roznych firm , nigdy się na nich nie zawiodłem, ceny tez ok
Wybieramy odpowiednią suszarkę do włosów
stachum
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2018, o 16:49
Model: Sv
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: 2000

Postprzez Miros » 2 lis 2020, o 11:42

Natomiast jeżeli także będziecie chcieli zadbać o wybór dobrej jakości akcesoriów do auta, to sprawdźcie - Visee (ja używam modelu Aquatec) i jeżeli przyjdzie moment na kolejną wymianę to również kupuje te same. Ze względu na pewno na jakość pracy, idealne ściągane wody nawet przy bardzo dużych opadach i dobrym metalowym mocowaniu całego pióra. Dają radę, a przy pierwszym zamówieniu będziecie mogli liczyć na całkiem fajny rabat.
Miros
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 122
Dołączył(a): 15 lip 2019, o 21:01
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2000
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zrób to sam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości