V50 wgniecione drzwi otwarte poduszki

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez tbandziorek » 18 gru 2013, o 10:16

Dzien dobry forumowiczom,
mam pytanie odnosnie naprawy mojego V50. Otoz przy pierwszych przymrozkach troche mnie rzucilo na zakrecie w lewo i odbilo mnie lekko od niskiego slupka przy niewielkiej predkosci. Doznalem kolizji przy ktorej uszkodzilem dwoje drzwi od strony pasazera. Uszkodzenie wyglada optycznie na niewielkie, takie wgniecienie z obtarciem, kola nie zostaly wogole naruszone, a drzwi maja jedynie wgniecienie ponizej tej listwy, ktora sie na nich znajduje. Drzwi zamykaja sie bez zadnych problemow. Najwiekszy problem w tym, ze aktywowaly sie poduszki tzn. ta w fotelu i kurtyna po stronie pasazera. Prosze o rade jak sie za to zabrac evtl. jakie czujniki sa 100% do wymiany. Rozgladalem sie juz za Airbag na allegro, nie sa to az takie koszty. Na desce swieci sie: "SRS Airbag pilny serwis".
Bede wdzieczny za jakiekolwiek sugestie.
PZDR
tomasz
tbandziorek
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 09:58
Model: V50
Silnik: 1,6 Diesel
Rok produkcji: 2012

Postprzez gertri » 18 gru 2013, o 16:27

Witaj. Jak mieszkasz na mazowszu mogę pomóc, jestem blacharzem. Gertri
gertri
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 330
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 14:02
Model: v50
Silnik: 2,0 diesel
Rok produkcji: 2009

Postprzez tbandziorek » 18 gru 2013, o 18:54

Oj właśnie nie, przeciwny zakątek Polski, całkiem na południu. Może ktoś pomoże, znaczy było by dobrze gdybym wiedział w jakie części musze się zaopatrzyć. Dwie poduszki: kurtyna i boczna od fotela pasażera to logiczne, ale jaki sensor to już dla mnie wielka niewiadoma.
Dziękuję za zainteresowanie
Tomasz
tbandziorek
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 09:58
Model: V50
Silnik: 1,6 Diesel
Rok produkcji: 2012


Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości