Volvo c30 zderzak r-design do zwykłej wersji?

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez jestemszeryfem » 18 mar 2018, o 12:37

Witam. To mój pierwszy post, bo od niedawna jestem posiadaczem Volvo c30. rok 2009. Poszukuje kilku istotnych części, takich jak przednia lampa prawa, czy zderzak przedni. Mam takie pytanie, czy przedni zderzak od wersji r-design (ten z charakterystycznym hokejem na dole), będzie pasować do zwykłej wersji? Dzięki wielkie za odpowiedzi!
jestemszeryfem
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 mar 2018, o 12:30
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska

Postprzez Miszel » 18 mar 2018, o 12:56

Tak. Zderzak jest taki sam w obu wersjach. Różni się tylko wymiennymi dodatkami - dolnym hokejem oraz grillem
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez jestemszeryfem » 18 mar 2018, o 13:23

Czyli to ten sam zderzak tylko ten dokładany osobno dół edit: czyli grill od zwykłego nie będzie pasować?
jestemszeryfem
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 mar 2018, o 12:30
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska

Postprzez Miszel » 18 mar 2018, o 16:28

Grille są zamienne tak samo jak dolne dokładki. Grille różnią się wyglądem, a nie kształtem.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez gazela80 » 9 cze 2022, o 08:44

Powinien pasować. Pamiętaj, że za zderzakami po prostu trzeba wiedzieć, gdzie się rozglądać. Z tej właśnie okazji zdecydowałem się na zamówienie podzespołów tego typu, prosto z oferty BUMPERS https://www.bumpers.pl/oferta . Pozwoliło mi to na prędkie doprowadzenie auta do porządku co w tym wypadku traktowałem jako absolutną konieczność. Powrót na drogę okazał się możliwy!
gazela80
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 34
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 10:51
Model: a23
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: xru

Postprzez loraa » 23 lut 2024, o 10:16

Właściciele VW Garbusa często stają przed koniecznością demontażu zderzaka tylnego, czy to w celu jego naprawy, czy zastąpienia. Kluczowe jest dokładne zrozumienie kolejności działań, aby zapewnić bezpieczny demontaż bez ryzyka uszkodzenia pojazdu. W tym celu należy zacząć od usunięcia osłon i elementów zewnętrznych, które mogą blokować dostęp do punktów montażowych. Aby uzyskać dokładne wskazówki, warto odwiedzić stronę https://www.domerox.pl/jak-zdemontowac- ... vw-garbus/ która oferuje szczegółowy opis procesu.
loraa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 06:01
Model: boss
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: tarnów


Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość