V50 1.6D 2009r NOWOGARD

Dział dla wszystkich chcących zaprezentować swoje auto, wysłuchać opinii i komentarzy

Powrót do Nasze auta

Postprzez marcoss18 » 26 mar 2018, o 21:47

Witajcie!
W bardzo krótkim zdaniu przedstawiam Wam mojego nowego członka rodziny.

Volvo V50, dieselek pojemności kartonu soku gruszkowego 1.6l, pomalowany w najpopularniejszym kolorze świata - czarny. Rocznik tego auta to 2009, więc polift, w moim przypadku z dość bogatym, ale nie najbogatszym wyposażeniu:
- (naliczyłem) 10 poduszek
- Volvo High Performance Sound
- multifunkcja
- bluetooth, usb, aux
- navi (06.17)
- polskie zegary i radio
- system eDrive, z którego kompletnie nie potrafię korzystać
i jakieś pierdoły.

Auto nabyłem od pierwszego właściciela który robił nim bardzo długie trasy, przez co najechane ma ponad 400K, mimo to nie jest wogóle zużyte.

Fotki dodam jak tylko umyje i wypucuje auto, ale nie prędzej niż wyjdzie słońce i termometry pokażą >15*c.

Jako iż wnętrze jest w kolorach ponurej jesieni, i przytłacza mnie swoją szarością, zabieram się wspólnie z moją dziewczyną Agatą za oklejanie plastikowych wstawek, w myślę, niespotykany wzór/kolor. Poniżej zdjęcia. Wybaczcie proszę za ten straszny chlew, ale nie zdążyłem jeszcze wysprzątać auta, a zdjęcie zrobione zostało na szybko, w momencie gdy tylko słońce na chwilę wychyliło się zza chmur.
Oto efekt:

https://zapodaj.net/cafcf313e13c1.jpg.html
marcoss18
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 lut 2018, o 23:12
Model: V50
Silnik: 1.6D
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: Nowogard

Postprzez Miszel » 27 mar 2018, o 18:06

Całkiem nieźle ta miedź wygląda na pierwszy rzut oka w tym ciemnym wnętrzu.
Niezły setup na pokładzie i widać zalążki pakietu Rdesign - nakładki na pedały i gałka zmiany biegów - może warto by to pociągnąć temat dalej i pójść w pakiet?
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez marcoss18 » 27 mar 2018, o 20:16

O, miło słyszeć że ma się coś o czym się nie wiedziało :D Kompletnie nie miałem pojęcia o tym, że mam cos z Rki, powiedz, czy wychodziły z takimi dodatkami czy ktoś dołożył nakładki i zmienił gałkę? Chętnie dołożyłbym kilka drobiazgów z Rki, ale muszę się w ten temat zagłębić, poczytać i zobaczyć czym one się charakteryzują. Na wylot znam pakiet M w BMW czy S w AUDI, ale Volvo dopiero się ucze :)
marcoss18
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 lut 2018, o 23:12
Model: V50
Silnik: 1.6D
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: Nowogard

Postprzez Miszel » 28 mar 2018, o 19:31

Fabrycznie raczej takie niepełne pakiety nie wychodziły. Albo ktoś to dobrał/dostał w promocji przy konfigurowania auta u dilera albo je sobie wymienił.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Nasze auta

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości