Aranżacja łazienki

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez szprycha1 » 1 mar 2018, o 17:03

Przede mną remont łązienki. Zaplanowałam sobie by znajdowały się w niej metalowe akcesoria łazienkowe, płytki z betonu architektonicznego z http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-w-lazienkach a wszelkie wyposażenie łazienkowe było w barwach drewna. Czy to będzie grało ze sobą?
Ostatnio edytowano 5 mar 2018, o 12:28 przez szprycha1, łącznie edytowano 1 raz
szprycha1
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2018, o 15:18
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: poolska

Postprzez kaczmarczykp » 2 mar 2018, o 16:41

Najlepiej poszukać aranżacji w sieci. Jest dużo ciekawych portali internetowych poświęconych takim właśnie rozwiązaniom. W grafice google jest też tego sporo.
kaczmarczykp
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 mar 2018, o 16:38
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez karbi » 16 mar 2018, o 10:03

Ja sam zastanawiam się jak zrobić z łazienką, bo przed świętami chcę to wszystko zakończyć zrobić, żeby był spokój. Płytki mam brązowe i beżowe, zastanawiam sie też nad lustrem, bo ono może optycznie powiększyć pomieszczenie, https://www.bricoman.pl/artykuly-sanita ... owe/lustra Nie jestem pewien jaki kształt powinno się wybierać, żeby to fajnie wyglądało. Jeszcze muszę baterie łazienkowe teraz wymienić i powinno być finito.
karbi
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:16
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez vivia » 16 kwi 2018, o 14:28

W takiej aranżacji łazienki bardzo ważne jest oświetlenie. Ja niestety podczas ostatniego remontu o to nie zadbałam i musiałam się męczyć z niedoświetloną łazienką przez parę lat. Teraz już tego błędu nie popełniłam. Oprócz lampy górnej, kinkietu nad lustrem, dałam jeszcze po bokach lampki ledowe, a wszystko kupiłam w całkiem dobrej cenie w sklepi http://www.kanluxforhome.pl. Nie dość że wygląda to świetnie, to w końcu łazienka jest pełna światła, a ja mogę spokojnie zrobić makijaż:).
vivia
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 gru 2017, o 17:11
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Aline » 16 kwi 2018, o 14:31

Całkiem ciekawa opcja jeśli chodzi o aranżację łazienki.
Aline
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 mar 2018, o 18:40
Model: c70
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez artek » 16 kwi 2018, o 15:52

vivia napisał(a):W takiej aranżacji łazienki bardzo ważne jest oświetlenie. Ja niestety podczas ostatniego remontu o to nie zadbałam i musiałam się męczyć z niedoświetloną łazienką przez parę lat. Teraz już tego błędu nie popełniłam. Oprócz lampy górnej, kinkietu nad lustrem, dałam jeszcze po bokach lampki ledowe, a wszystko kupiłam w całkiem dobrej cenie w sklepi http://www.kanluxforhome.pl. Nie dość że wygląda to świetnie, to w końcu łazienka jest pełna światła, a ja mogę spokojnie zrobić makijaż:).

Takiemu paszczurowi jak ty makijaż już nie pomoże i nie pokazuj się na ulicy, bo dzieci straszysz.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez edek79 » 17 kwi 2018, o 09:00

Remont łazienki robiłem całkiem niedawno. W Leroy Marlin kupowałem wszyskie materiały. Dzięki temu dostałem za darmo projekt swojej łazienki. Dobra sprawa taka wizualizacja.
edek79
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 08:35
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Berlin

Postprzez rominal » 2 maja 2018, o 14:31

Fajne pomysły, dzięki wielkie
rominal
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 14:30
Model: sdf
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Domis » 30 cze 2018, o 15:13

Hejka a doradzicie mi gdzie warto kupić grzejnik łazienkowy? Od jakiegoś czasu już szukam czegoś wydajnego i zarazem ładnego do mojej łazienki i nie wiem na co się zdecydować. Niemalże wszędzie są wysokie ceny i też nic konkretnego nie mają. Muszę międzyczasie zajrzeć jeszcze do Castoramy, bo znajomy mówił ostatnio że widział tam fajne propozycje.
Domis
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 107
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 14:26
Model: opel
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Poznań

Postprzez artek » 30 cze 2018, o 18:57

Domis napisał(a):Hejka a doradzicie mi gdzie warto kupić grzejnik łazienkowy? Od jakiegoś czasu już szukam czegoś wydajnego i zarazem ładnego do mojej łazienki i nie wiem na co się zdecydować. Niemalże wszędzie są wysokie ceny i też nic konkretnego nie mają. Muszę międzyczasie zajrzeć jeszcze do Castoramy, bo znajomy mówił ostatnio że widział tam fajne propozycje.

W dupie.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości