Niewidzialan wycieraczka

blachy, klamki, lusterka, zderzaki, szyby, ale i fotele, tapicerka itp.

Powrót do Body i wnętrze

Postprzez kolanko62 » 17 kwi 2018, o 10:05

Jak w temacie - korzystał ktoś z takiego cuda jak niewidzialna wycieraczka? Nie jest to jakieś drogie https://www.iparts.pl/czesc/niewidzialn ... 20369.html ale zastanawia mnie jak to działa. Ktoś coś może podpowiedzieć?
Avatar użytkownika
kolanko62
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 69
Dołączył(a): 30 kwi 2014, o 10:59
Model: V50
Rok produkcji: 0

Postprzez Miszel » 18 kwi 2018, o 18:38

Zdecydowanie polecam. Jak raz spróbujesz to już nie zechcesz jeździć bez niej. Efekty i czas utrzymywania się zależne oczywiście od ceny. Te marketowe spokojnie pociągną na szybie ze 2 miesiące. Jak kupisz coś markowego za kilkadziesiąt zł to nawet do pół roku potrafią się trzymać. Jazda jest znacznie przyjemniejsza z lepszą widocznością. Rzadziej trzeba używać wycieraczek, ale za to sam moment użycia wycieraczek nie jest super komfortowy bo na szybie robi się dziwny "film" który po chwili się rozłazi. Bez wycieraczki takiego efektu nie ma. Z tanich marketowych spokojnie mogę polecić Reinox - używałem chyba ze dwa lata. Teraz mam coś z wyższej półki.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez pomakasa » 24 kwi 2018, o 17:18

no to nielze hahah
pomakasa
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 16:37
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Body i wnętrze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości