Aux, usb, kamera cofania?

Wszystko o systemie audio, nawigacji, komputerach pokładowych itp.

Powrót do Car audio, NAVI, komputer

Postprzez powwk » 30 kwi 2018, o 13:30

Witam, w moim Volvo jest premium sound system, ale mam wejście tylko na jedną płytę. Troche brakuje mi auxa lub usb i zastanawiam sie czy w tym przypadku coś sie zmieniło i jest rozwiązanie czy dalej brak.

Dodatkowo z racji, że oryginalna nawigacja jest stara i bezsensu, pomyślałem (i widziałem), że chciałbym na ekranie miec obraz z kamery cofania. Ma ktos w tym doświadczenie i rozwiązanie? Z ekranu jest gdzieś jakieś wyjscie zeby można podpiąć kamerę?

Pozdrawiam
powwk
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2018, o 13:25
Model: v50
Silnik: 2.0D Summum
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Miszel » 3 maja 2018, o 21:54

Rozwiązania są od dawna tylko nie są tanie. Zajżyj do linku z prezentacją mego auta z mojego podpisu to znajdziesz informacje o możliwościach
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez GalKris » 22 lip 2018, o 23:46

Witam serdecznie jestem nowy na forum, chcę się pochwalić, mam już zamontowany od tygodnia zestaw kolegi wchpikus w swoim volvo jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolony. Dokupiłem przyciski na kierownicę z obsługą telefonu i przez to znacznie uprościłem obsługę zarówno audio jak i telefonu.

zestaw działa tak: wkładamy płytkę do cd, by cd uruchomił tor audio gdy nawiązujemy połączenie z BT i damy play układ sam odetnie dźwięk cd i w to miejsce da tor audio z BT,
dodatkowo klawisze na kierownicy przejmą obsługę telefonu. Gdy wyłączymy telefon lub przerwiemy lecącą muzykę znów wskakuje CD i klawisze wracają na miejsce czyli obsługa cd.

dodatkowo moduł ma mikrofon więc obsługa połączeń telefonicznych jest możliwa. Całość konfigurowane z apki na adroida.

Bardzo polecam wszystkim którzy borykają się z brakiem aux w starszym volvo. Od początku zakupu miałem niedosyt, brak mp3 i do tego brak zmieniarki, jedna płyta grała stale na okrągło bo kto zmienia płyty w trakcie jazdy samochodem. I w końcu mam to na co czekałem prawie 5 lat.

link do artykułu Kolegi wchpikus
https://volvoforum.pl/viewtopic.php?f=4 ... 3#p1531263

Pozdrawiam wszystkich i podziękowania dla kolegi wchpikus

Krystian
GalKris
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 cze 2018, o 16:54
Model: V50
Silnik: 2.0 D
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Car audio, NAVI, komputer

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości