randka w ciemno

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez artek » 19 maja 2018, o 20:44

Ailis napisał(a):Hmm... ciekawe jak jest na takiej randce, czy potem są jeszcze kolejne spotkania. Myślę że jak się dwie osoby dobiorą to coś z tego wyniknie ;) Na początku pewnie sama bym miała obawy i chciała się spotkać na neutralnym gruncie np. kawiarnia ale potem jak już się kogoś dobrze pozna można wybrać się na dyskotekę czy baru np. tutaj http://therootsbar.com/#section-bar-n-more . Fajne miejsce na spotkania. Ktoś był tu ?

Z takim paszczurem jak ty to nawet pies by się nie chciał spotkać.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez nagazie » 21 maja 2018, o 14:18

[quote="tinglychar"]randka w ciemno, czy wybralibyście się na taką?
eeee, niee :D Jakoś kojarzy mi się to z desperatami.
nagazie
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 16:59
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez piel » 22 maja 2018, o 07:17

ja byłem raz na randce w ciemno. umówiłem się z dziewczyną w ogóle nie wiedziałem jak wygląda, tylko ile ma lat, no i mniej więcej jakaś rozmowa o zainteresowaniach itd.
miała mieć 25 lat, przyszła, okazało się ze ma maksymalnie z 15-16. Za nią przyszedł jej brat. Ogólnie awantura. szkoda gadać. już nigdy czegoś takiego
Planujesz kupić używane wózki widłowe? Kliknij tu i zobacz czy to się opłaca!
piel
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2018, o 07:14
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: olkusz

Postprzez biznesja » 29 lip 2018, o 16:13

Jak randka w ciemno to tylko z speed-dates.pl. Masz większą szansę, że ktoś przypadnie Ci do gustu. Niby rozmowy są stosunkowo krótkie, ale wystarczające do zapalenia iskierki zainteresowania daną osobą. Ja poznałam tam mojego obecnego faceta. Jesteśmy już ze sobą 3 lata i mam nadzieję, że będziemy już zawsze razem! <3
biznesja
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 lip 2018, o 08:06
Model: C70
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Udire40 » 1 sie 2018, o 11:38

Z chęcia bym się wybrała na taką.

__

skuteczny krem na cellulit
Udire40
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sie 2018, o 11:27
Model: Opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska

Postprzez Domis » 16 paź 2018, o 19:51

Witam , czy są tutaj osoby też samotne, które tak jak ja szukają bratniej duszy? Kogoś z kim można ciepło porozmawiać, nawiązać bliższą relacje? A słyszeliście o portalu https://www.flirten.pl/ ? Ponoć umożliwia poznanie ciekawych osób. Wydaje mi się to świetną opcją dla osób samotnych i nie tylko...
Domis
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 107
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 14:26
Model: opel
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Olaprima » 9 mar 2019, o 15:53

Z taką randką w ciemno to różnie bywa. Mój znajomy na przykład niepotrzebnie wyidealizował pewną kobietę z Tindera i koniecznie chciał się umówić z nią na randkę. Ona się zgodziła, ale wyszła z tego jedna wielka porażka. Poradziłam mu później, aby przeczytał ten artykuł https://www.wywrota.pl/obyczaje/57442-5 ... na-ti.html i przyswoił sobie informacje o różnych typach kobiet. Mam nadzieję, że kolejny raz się nie rozczaruje.
Olaprima
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 18:23
Model: Hond
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Majkelo99 » 10 mar 2019, o 22:58

Ale w sensie na randkę z nieznajomą czy do tego programu, który leciał w latach dziewięćdziesiątych? :) Bo jeśli 1 to tak, jeśli 2, to nie :D
Majkelo99
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2019, o 22:57
Model: V50
Silnik: 1.9
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Opole

Postprzez Aleja67 » 11 mar 2019, o 19:15

Wolę mieć jasne sytuacje więc to nie dla mnie.

__

psycholog online
Aleja67
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 mar 2019, o 18:02
Model: Opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska

Postprzez fordzik » 19 lip 2019, o 06:13

Randka w ciemno? czemu nie może to być bardzo fajna przygoda. Jest to nawet bardzo dobre rozwiązanie dla osób nie koniecznie nieśmiałych ale i zapracowanych. Często poświęcamy cały swój czas na prace i karierę a kiedy poznać tę swoją drugą połówkę. I tutaj pomocne są portale randkowe. Tylko który wybrać, gdyż w sieci jest ich dość sporo. Podobno jednym z najlepszych jest teraz portal randkowy Tinder. Słyszeliście może o takim? bo jeszcze nie ale zamierzam przyjrzeć mu się z bliska. Oczywiście zanim zacznę cokolwiek robić to muszę poczytać o im opinie. Więc szperałam w internecie i znalazłam artykuł właśnie na temat tego portalu http://www.jaw.pl/2019/02/opinie-o-tind ... 2019-roku/. Teraz przynajmniej wiem,że może być on całkiem fajną przygodą
fordzik
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 maja 2019, o 07:17
Model: a60
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość