co sądzicie o używanych wózkach widłowych?

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez koralowy » 22 maja 2018, o 13:47

hej, mam taki problem - na nowy wózek to pewnie stac mnie będzie za parę lat przy takim tempie przybywania gotówki, ale mógłbym kupić używany. czytałem tutaj jakie jest 10 rzeczy, które trzeba sprawdzić przed zakupem - dodalibyście coś do tej listy?
na jakie roczniki w ogóle patrzeć? ja myślałem coś może od 2010?
koralowy
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2018, o 13:38
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Żary

Postprzez vermut » 18 cze 2018, o 19:03

Wydaje mi się, że lepiej inwestować w nowe
vermut
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 cze 2018, o 19:00
Model: sdf
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kisiel » 1 lis 2021, o 13:30

Czasami zdarza się, że takie wózek widłowy używany może działać sprawnie przez wiele lat, wystarczy tylko wymienić w nim niektóre części. Jeśli chodzi o takie właśnie części do wózków widłowych, to można je bez problemu zamówić przez internet. Moim zdaniem najlepiej stawiać na oryginalne części od producenta - sama mam do takich największe zaufanie.
Kisiel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 756
Dołączył(a): 20 cze 2021, o 15:29
Model: s40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bartoo30 » 27 gru 2021, o 08:01

Dziwne zadane jest to pytanie w temacie, a co mam sądzić? W firmie wykorzystujemy tego rodzaju mnaszyny do załadunku i rozładunku. Dodatkowo jeśli też macie takie wózki widłowe w swoich firmach zachęcam Was zerknąć tutaj https://www.bater.pl/baterie-trakcyjne/ i sprawdzić baterie trakcyjne. Są bardzo dobre jakosciowo i plusem jest to, że pasują do każdego typu wózków widłowych.
bartoo30
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1375
Dołączył(a): 24 sie 2019, o 10:37
Model: SV
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lissa » 9 lut 2022, o 21:55

Nie ma co tu dużo pisać, bo są to naprawdę bardzo przydatne sprzęty, które znajdą swoje miejsce w wielu branżach. A czy ktoś z was wie - jaki akumulator do wózka widłowego wybrać? W ogóle jak długo ładuje się taki akumulator? Na ile też wystarcza jego praca? Na co zwrócić uwagę wybierając nowy akumulator?
lissa
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 885
Dołączył(a): 27 gru 2018, o 09:22
Model: opel
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Poznań

Postprzez buyar » 28 maja 2022, o 14:22

Wiesz co pod warunkiem, że znasz takie serwisy jak https://cswim.pl/ które w razie czego będą potrafiły Ci tego rodzaju maszyny naprawić to możesz kupować używane.
Mimo wszystko sprawdź sobie przed zakupem stan techniczny tych pojazdów żebyś nie wydał pieniędzy w błoto. Pozdrawiam.
buyar
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 maja 2022, o 07:34
Model: e36
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość