Transport gości weselnych - Kraków

Ogólna dyskusja o Volvo, motoryzacji i nie tylko

Powrót do Ogólne

Postprzez bvbc » 15 lip 2018, o 11:17

Chodzi o tranpsort gości weselnych spod kościoła na przyjęcie weselne. Możecie polecić kogoś sprawdzonego z tego zakresu?
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 540
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez artek » 15 lip 2018, o 14:37

bvbc napisał(a):Chodzi o tranpsort gości weselnych spod kościoła na przyjęcie weselne. Możecie polecić kogoś sprawdzonego z tego zakresu?

Traktor z przyczepą z PGR-u.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez dest » 16 lip 2018, o 08:52

Myślę, że dla wielu byłby to nie lada atrakcja :)
Fajnym pomysłem i popularnym jest transport z wykorzystaniem zabytkowego autokaru - ogórka.
Myślę, że na OlX mogą mieć takie rzeczy, np tutaj: https://www.olx.pl/oferty/q-busy-na-wesele/
Jest też szereg firm realizujących tego rodzaju usługi. Np tutaj: http://4transfer.pl/
dest
 

Postprzez pchelka » 25 lis 2018, o 16:44

Możesz skorzystać z oferty wynajmu busów http://busywynajem.eu/ co wydaje się rozsądnym pomysłem. Możesz u nich również wynająć kierowcę więc nikt nie będzie czuł się zobligowany do jazdy oraz bycia trzeźwym. Bus mieści do 9 osób i jest bogato wyposażony. Idealny również na wyjazdy ze znajomymi w Polskę.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Postprzez Kamilek47 » 7 sty 2019, o 10:42

Przyznam, że transport gości weselnych także spędzał mi sen z powiek. Nigdy nie sądziłem, że to może być takie problematyczne, ale nie ma co się dziwić u mnie na weselu było prawie sto osób! Ja skorzystałem z usług transportowych https://fanlogic.eu/pl/transport-osobowy. Autokary były bardzo wygodne i komfortowe. Cena jaką za to zapłaciłem też nie była wygórowana. Także wszystko jak najbardziej na plus :)
Kamilek47
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 sty 2019, o 13:30
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Katowice

Postprzez piotr67565 » 1 lut 2019, o 07:26

Mój kolega prowadzi biznes z transportem gości weselnych.Z tego biznesu jest bardzo zadowolony bo przynosi mu dużo pieniędzy.
piotr67565
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lut 2019, o 07:17
Model: rt44
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez caddymaster » 4 lip 2019, o 21:05

Hej, jeśli porównywałeś ceny to na pewno w tle musiała przewinąć się firma https://dobrucki.com/. Korzystam z nich od około 5 lat i mogę z czystym sumieniem polecić. Wygodnie, punktualnie i z kulturą - czyli wszystko czego można oczekiwać. Polecam przekonać się samemu.
caddymaster
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 34
Dołączył(a): 24 maja 2019, o 20:21
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Szczawy

Postprzez wittingitzel » 13 gru 2020, o 10:23

Dużo zależy od tego ile osób chciałbyś przewieźć. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie wynajęcie busa. Wielu osobom wydaje się, że busy są ciasne i mało komfortowe, ale wystarczy zerknąć na te zabudowy do busów - https://bus-center.com.pl/oferta/ by przekonać się, że to nieprawda. Wykonują indywidualne projekty dostosowane pod klientów, a efekty ich pracy naprawdę mogą zaskoczyć.
Avatar użytkownika
wittingitzel
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2020, o 16:40
Lokalizacja: Strawczyn
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Strawczyn


Postprzez walnut » 6 sty 2021, o 12:32

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.ruhttp://labourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
walnut
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 497329
Dołączył(a): 19 gru 2020, o 08:02
Model: Pass
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: GEO

Następna strona

Powrót do Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości