Prezent

Rozmowy o wszystkim co nie związane z klubem

Powrót do Off-topic

Postprzez minimini » 30 maja 2018, o 23:15

Ostatnio zakochałam się z chramsach i mam ich coraz więcej. na https://angel-srebro.pl/ znalazłam bardzo fajną i tanią ofertę. Znajoma powiedziała mi że warto u nich dokonać zakupu ale szukam jeszcze innych opinii na ich temat Czy robiliście tam może jakieś zakupy?
minimini
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2018, o 10:48
Model: v40
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: polska

Postprzez Domis » 21 lip 2018, o 10:36

Jak komuś podoba tak biżuteria to czemu nie. Jak ma być to prezent dla koleżanki to może warto się rozglądnąć również tutaj http://goldenrose.pl/produkty/cera/pudry.html ? Może dobre kosmetyki byłyby lepszym prezentem? Co ty na to? Golden Rose to popularna i ceniona firma. Mają wydajne i dobrze kryjące kosmetyki. Także na Twoim miejscu jeszcze dokładnie przeanalizowałabym co podarować koleżance.
Domis
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 107
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 14:26
Model: opel
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Poznań

Postprzez TelefonDzowniO » 21 lip 2018, o 17:40

Ja swojej żonie wykupiłem na prezent zestaw zabiegów depilacji laserowej pachwin. Czemu akurat to? Bo ostatnio ciągle narzekała, że musi się tam golić i to jest bardzo niewygodne, a do tego miała duże problemy z wrastającymi włoskami. Obecnie zbiera informacje na temat takiego zabiegu i trafiła na https://depilacjavectus.pl/depilacja-pachwin-laserem/. Już jest trochę spokojniejsza, bo przeczytała, że depilacja jest bezbolesna i bardzo bezpieczna :)
TelefonDzowniO
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lip 2018, o 17:37
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ailis » 3 sie 2018, o 08:34

Ja chciałam mojej mamie kupić dobry krem nawilżający na 50 urodziny. A jaki krem nawilżający polecacie ? Chodzi mi o krem do bardzo przesuszonej skóry twarzy ? Chodzi mi o taki który będzie nawilżał a nie podrażniał i najlepiej na naturalnych składnikach, który nie zatyka porów. Macie jakiś godny polecenia krem ? Czy może ktoś z was używa głęboko nawilżającego i odżywczego kremu Calluna Medica ? Bo ten mi poleca koleżanka.
Ailis
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 802
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 16:03
Model: opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Darto42 » 4 sie 2018, o 09:23

Również lubię te zawieszki.
Darto42
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 sie 2018, o 09:06
Model: Opel
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Polska

Postprzez Olek90 » 10 sie 2018, o 10:48

tak czytam te wasze wpisy i nie wierze :D
a tak całkiem na serio, najlepszy prezent to chyba jakieś drogie czekoladki i dobre winko. Sprawdzone nie raz, zawsze skuteczne ;)
Olek90
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sie 2018, o 10:47
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kwilcz

Postprzez osturep » 29 sie 2018, o 21:15

Uważam, że biżuteria jest dosyć ryzykonwym pomysłem na prezent. Ja postawiłbym raczej na acoś praktycznego, jak np. taka torebka z Merg.pl:
Obrazek
Ładny, praktyczny prezent - według mnie to świetne połączenie :)
osturep
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 70
Dołączył(a): 20 lip 2018, o 19:55
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: gdańsk

Postprzez Kruk89 » 30 sie 2018, o 03:26

Naprawdę urocze ! Ja mojej kobiecie kupuję gadżety do jazdy konnej :D Ma obsesję dot. koni ;) Także książki, osprzęt, ciuchy - wszystko dosłownie ma ! Całe szczęście jest sklep - strój do jazdy konnej , więc nigdy nie mam problemu z prezentem dla niej ;)
Kruk89
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sie 2018, o 03:22
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mnoszczyk » 30 sie 2018, o 08:15

Prezent przede wszystkim musi być praktyczny - to oczywiście moje zdanie. I nie mam tu na myśli majtek czy skarpetek :) ale jakaś fajna bluzka, sukienka, jakiś wypad do restauracji.
mnoszczyk
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sie 2018, o 08:06
Lokalizacja: Katowice
Model: XC90
Rok produkcji: 2014
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Giza123 » 31 sie 2018, o 09:06

Jak najbardziej! Biżuteria i torebki to zawsze dobry pomysł :D Ja sobie ostatnio zamówiłam tu torebki skórzane kuferki i odliczam czas aż do dotarcia paczki. Jak dziecko przed Bożym Narodzeniem :D
Giza123
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sie 2018, o 09:03
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości