[Pytanie ogólne] V50 2.4 benzyna 140km/170km

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez wojtas14 » 10 sie 2018, o 12:23

Tak jak w przywitaniu chce powiedzieć że nie jestem jeszcze uzytkownikiem V50 ale mam nadzieje ze juz niedlugo sie to zmieni i jeszcze raz chcialbym przywitac WSZYSTKICH :D

Nigdy nie byłem użytkownikiem volvo i nigdy nie sadziłem że bede chciał nim zostac - a jednak :D
Moja przygoda z motoryzacja to auta : reno scenik 2.0 benzyna , seat ibiza 1.2 diesel oraz w tym momencie posiadamy z żoną 2 auta peugeot 307 sw 1.6 diesel oraz mazda 2.2 MZR-CD diesel

Mieszkamy w Warszawie dojezdzamy do pracy min. 30km w 1 strone i co sie z tym wiąże dużo poruszamy sie w korkach. Mamy juz obydwoje dość męczenia diesli po miescie a wiec sprzedaliśmy peugeota . Mazda zostaje ponieważ jestesmy z niej bardzo zadowolenia a poza tym mamy bardzo czeste wyjazdy w dluzsze trasy gdzie madzia sprawuje sie nam bardzo pozytywnie.

Staneliśmy przed wyborem nowego auta obowiązkowo kombi z racji tego że mamy w planach powiekszyć rodzinke . Padło na Volvo V50 . Interesuje mnie rocznik 2007/2008 (auto prawdopodobnie bede sprowadzał prosto ze Szwecji wiec może uda sie ustrzelic jeszcze 2009 z fajnym wyposarzeniem).
Z tego co czytam i sie dowiaduje silnik 2.4 najlepiej nadaje sie do LPG które obowiązkowo zakładam po zakupie auta . Czy możecie napisac swoje przeżycia z tym autem w tym silniku z instalacją LPG ? Jesli tak to gdzie była wykonywana, jak auto się sprawuje, czy czuc spadek mocy, na co dokladnie trzeba uwazac w tym silniku z LPG tzn jakie sa najczestrze usterki. I ogolnie na co zwrocic uwage przy wyborze auta w tych rocznikach.
Planuje założenie sekwencji BRC w warszawie na ul.Ostrobramskiej w Energy Gaz Polska czy ktos z was tam zakładał ??

Serdeczne dzieki za kążdą pomoc i ewentualne podpowiedzi !! Pozdrawiam
wojtas14
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 sie 2018, o 11:30
Model: v50
Silnik: 1,8f
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez idalid » 25 wrz 2018, o 13:00

czesc
idalid
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2018, o 13:00
Model: idal
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: idalid

Postprzez kazik332 » 7 lis 2018, o 08:17

Przeczytałem ten cały wpis i bardzo mnie ten temat wciągnął. Będę musiał coś podobnego sprawdzić na innej stronie.
kazik332
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lis 2018, o 08:15
Model: wwe
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: warszawa

Postprzez sHYmii » 7 lis 2018, o 08:54

Jeśli nadal jesteś zainteresowany V50 i chcesz jakieś info to dawaj na PW
Bo tutaj coś nie mogę napisać dłuższej wiadomości
sHYmii
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 22:19
Model: V50
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: BDG-RAD


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości