Pytanko o ubezpieczenie

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez maksi13 » 19 gru 2017, o 13:42

Słuchajcie, ja wkrótce inwestuję w poważny grosz w volvo S40 i będę chciał zmienić ubezpieczyciela. Przejrzałem już kika ofert i firm ubezpieczeniowych jest od groma i jeszcze trochę. A przez kilka lat ,przyznam się Wam szczerze, nie interesowałem się specjalnie rynkiem ubezpieczeniowym i kusi mnie oferta firmy mtu24. To "młodszy brat " Ergo Hestii, sprawdziłem sobie u nich ewentualną wysokość składki - https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam i wyszła niezgorsza. Żeby się jednak upewnić, piszę do Was za pytaniem, czy mieliście dotychczas jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Będę wdzięczna za komentarze.
maksi13
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lis 2017, o 13:02
Model: V50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Łódź

Postprzez damianek11 » 27 mar 2018, o 12:45

Moim zdaniem jak wpiszesz w google opinie o tej firmie to Ci wszystko wyskoczy, ja osobiście nie miałem z tą firmą do czynienia !

Pozdrawiam :)
damianek11
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 12:43
Model: V90
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2014
Lokalizacja: Mazowieckie

Postprzez pchelka » 9 kwi 2018, o 09:17

Rzuć sobie okiem na darmową porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych: https://superpolisa.pl/. Dzięki niej bez problemu wybierzesz najtańsze OC i najkorzystniejsze AC. Jak już przeprowadzisz wszystkie niezbędne kalkulacje to za pomocą tej strony możesz też zakupić ubezpieczenie. Uważam, że to bardzo wygodne rozwiązanie.
pchelka
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 24 mar 2016, o 15:35
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: lublin

Postprzez Lenek » 4 cze 2018, o 10:28

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, która firma ubezpieczeniowa jest najlepsza. Każdy szuka czegoś innego i gdzie indziej znajduje ofertę idealną dla siebie. Ja np. od dłuższego czasu ubezpieczam w Gothaer i jestem bardzo zadowolony. Kilka tygodni temu zmieniłem pracę, przez co dużo więcej jeżdżę, stąd też pomysł, aby dokupić assistance - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-assistance-pojazd-zastepczy wydaje mi się, że jest to dobra oferta, bo auto zastępcze w przypadku awarii dostaję bezpośrednio na miejsce zdarzenia i to na okres nawet 21 dni.
Lenek
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 13:42
Model: 1
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ren90 » 13 sie 2018, o 12:51

Które firmy ubezpieczeniowe polecacie? Zależy mi nie na ubezpieczaniu samochodu ale ubezpieczeniu na życie. Byłem w kilku firmach o ofertę, jednak wydaje mi się to też dużym naciąganiem ludzi. Jakie jest Wasze podejście do tego tematu i w jakich firmach jesteście ubezpieczeni? Co więcej tu znajdziecie ciekawe informację.
ren90
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 sie 2018, o 10:04
Model: aven
Silnik: 1.8
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez artek » 13 sie 2018, o 19:36

ren90 napisał(a):Które firmy ubezpieczeniowe polecacie? Zależy mi nie na ubezpieczaniu samochodu ale ubezpieczeniu na życie. Byłem w kilku firmach o ofertę, jednak wydaje mi się to też dużym naciąganiem ludzi. Jakie jest Wasze podejście do tego tematu i w jakich firmach jesteście ubezpieczeni? Co więcej tu znajdziecie ciekawe informację.

Jak masz zryty łeb, to już ci nie potrzebne ubezpieczenie.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez amnezja33 » 26 sie 2018, o 15:16

Witam. Chyba najlepiej zrobisz, jak pójdziesz do multiubezpieczalni i popytasz o ubezpieczenie. Dają Ci wtedy oferty z różnych firm ubezpieczeniowych i sobie porównasz i wybierzesz.

___________
voida.pl
amnezja33
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2018, o 15:07
Model: v30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez muwere » 13 wrz 2018, o 13:59

wszystko zalezy od pojemnosci
muwere
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2018, o 13:38
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez zenlo » 18 wrz 2018, o 11:27

A czy ktoś z was kupował ubezpieczenie OC online? Jak wygląda procedura? Czy długo trwa? Pytam, bo nie mam zbyt łatwego dostępu do pośrednika ubezpieczeniowego.
zenlo
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 80
Dołączył(a): 4 lip 2017, o 05:56
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bvbc » 21 wrz 2018, o 06:14

zenlo napisał(a):A czy ktoś z was kupował ubezpieczenie OC online? Jak wygląda procedura? Czy długo trwa? Pytam, bo nie mam zbyt łatwego dostępu do pośrednika ubezpieczeniowego.


Tak, to bardzo prosta sprawa. Na początku wyszukujesz spośród kilkudziesięciu ofert dostępnych na rynku. Następnie wybierasz tą najkorzystniejszą. Akurat ubezpieczenie OC, w zasadzie w każdym przypadku jest na podobnym poziomie jeżeli chodzi o specyfikację - nie ma co szukać dalej, tylko wybrać najtańszą opcję. Pomocne w tym zakresie są porównywarki ubezpieczeniowe typu https://wygodnie.pl/porady/kupujemy-ube ... -oc-online
Następnie przenosi Cię na stronę ubezpieczyciela, gdzie wypełniasz formularz, płacisz i ubezpieczenie przesyłają na maila lub jeżeli masz taką potrzebę, to pocztą.
Avatar użytkownika
bvbc
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 546
Dołączył(a): 12 lut 2016, o 08:51
Lokalizacja: rzesów/krk
Model: V50
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości