Komunikat ostrzegawczy

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez vandejarr » 20 paź 2018, o 11:48

Witam ostatnio,komputer aż 11 razy wyświetlił mi taki komunikat:
"Wysoki pobór prądu ,zatrzymaj samochód",jak wracałem z lotniska w Pyrzowicach,oczywiście po każdym wyświetleniu tego komunikatu zatrzymywałem samochód i go gasiłem. Raz przejechałem kilka ,raz kilkanaście kilometrów jak znowu się pojawił. Po sprawdzeniu u mechanika na kompie,nic nie wykryto,ładowanie ok.
Jeszcze moje spostrzeżenia:
a) 2,3 razy przed wyświetleniem tego komunikatu pojawił się pomarańczowy trojka ostrzegawczy i dwa szybkie komunikaty nie pamiętam dokładnie jakie: jeden ze jakiś problem z wspomaganiem kierownicy, a drugi zaraz po nim ze problem z układem antypoślizgowym i zaraz ten:" wysoki pobór prądu zatrzymaj samochód".
b) 2 razy przed wyświetleniem komunikatu:"wysoki pobór prądu zatrzymaj samochód",słychać było kilka krotne ,przełączenie się przekaźnika lub przekaźników 4,5 kliknięć. :shock:

Miesiąc wcześniej , został mi wyświetlony komunikat treści: "Układ zasilania, pilny serwis",mechanik tez sprawdzał i nic nie znalazł, skasował ten błąd i było ok do do wczoraj.
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tego mojego problemu z kochanym Łosiem v50,z góry dziękuje.
vandejarr
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 lip 2013, o 19:22
Lokalizacja: Chrzanów Małopolska
Model: V50
Silnik: 2.0 D
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: CHRZANOW

Postprzez tarasow » 3 lut 2020, o 23:51

Hej, poradziłeś sobie z problemem? Mam to samo. Alternator do wymiany?
tarasow
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2016, o 00:29
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Eryk7132 » 7 gru 2021, o 10:14

Chyba nie poradził sobie skoro nic nie napisał.
Eryk7132
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 gru 2021, o 13:12
Model: fx45
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: WAWA


Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości