[Proszę o ocenę oferty] Pomoc w zakupie Volvo V50 T5 AWD

Dział dla przyszłych właścicieli S40 lub V50. Tutaj można wklejać linki do samochodów z ogłoszeń ze wszystkich serwisów. Można też zadawać nurtujące Was pytania o S40 i V50. Bez konieczności rejestrowania się.

Powrót do Porady przed zakupem

Postprzez Przem » 18 paź 2018, o 11:20

Witam wszystkich. Noszę sie z zakupem Volvo V50 T5 AWD i z jakiegoś powodu większość egzemplarzy jest na sprzedaż w Lublinie i wszystkie ze Szwajcarii. Mam dwie konkretne sztuki na oku , i takie pytanko czy może ktoś zna tych handlarzy bądź był oglądać już te auta ? Jestem z dolnego śląska i do Lublina mam kawał drogi... Czy w Serwisie Volvo są w stanie sprawdzić historię serwisową auta? Na co konkretnie powinienem zwrócić uwagę przy zakupie tego konkretnego modelu ? Jakie są ich bolączki ? Podaję link do upatrzonych ofert:

1 https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-v50 ... BmoDC.html

2 https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-v50 ... BpXcx.html

Za wszelkie sugestie z góry dziękuję .
Pozdrawiam Przemek
Przem
na luzie
na luzie
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 10:16
Model: v50
Silnik: 2,5 T5
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez daniel333 » 22 paź 2018, o 08:08

Jak ja kupuję auto to zawsze ze sobą biorę fachowca. On mi mówi jakie auto mam kupić i ile mam za je wydać tak naprawdę.
daniel333
na luzie
na luzie
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 08:06
Model: afda
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: wawa

Postprzez artek » 22 paź 2018, o 13:02

daniel333 napisał(a):Jak ja kupuję auto to zawsze ze sobą biorę fachowca. On mi mówi jakie auto mam kupić i ile mam za je wydać tak naprawdę.

Psychiatrę sobie weź, a nie fachowca baranie.
artek
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 751
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 14:23
Model: V50
Silnik: 2.0D
Rok produkcji: 2008

Postprzez Kajtek » 22 paź 2018, o 21:11

pierwsze auto na wypasie,drugie wersja uboga.kupujac musisz wjechać na stacje diagnostyczna i tam się dowiesz czy warto było jechać .ja byłem z mechanikiem i na miejscu wielkie gowno mi pomogl,dopiero na podnośniku można było cos obadac.ja trafiłem na egzeplarz bez filtra czastek stalych fabrycznie i to wielki plus.sprzedajacy nie wiele będzie wiedział o aucie.jazda prubna i twoja intuicja...powodzenia
Kajtek
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 sty 2016, o 23:47
Model: v50
Silnik: 2.0 Diesel
Rok produkcji: 2008
Lokalizacja: southampton.GB


Powrót do Porady przed zakupem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości