Dziwne komunikaty:awaria hamulców,brak mocy itp

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez lucyfer1234 » 27 paź 2018, o 21:49

Koledzy...Co to może być?
Niedawno wyświetlił mi się komunikat ''awaria hamulców proszę bezpiecznie zatrzymać pojazd" , oraz "naprawa układu antypoślizgowego". W tym momencie wskazówki z zegarów opadły, przebieg dzienny zniknął. Auto nie reagowało na próbę dodania gazu. Dodatkowo włączyły się wycieraczki i nie działały kierunkowskazy. Auto musiałem zgasic i ponownie zapalic bym mógł zjechać na zatoczke .Po przejechaniu kilku, kilkunastu kilometrów historia sie powtórzyła.....czy ktoś miał podobną sytuację, lub ewentualnie prosiłbym o jakieś opinie, z góry dziękuje.

p.s Dodam ze miałem płukany układ chłodzenia bo płyn był w nieciekawym stanie...robili to w warsztacie i po odbiorze autka od nich takie coś sie stało.Wiem,domyślam sie..pewno cos sie zmoczyło i robi zwarcie lub cos podobnego,ale gdzie szukac rozwiazania?,w ktorym miejscu?co konkretnie moze robic choinke?.Auto zawiozłem spowrotem do warsztatu ale znajac moje szczescie nic nie znajda i sam bede musiał tego dochodzić
lucyfer1234
2 bieg
2 bieg
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 09:33
Model: v50
Silnik: Diesel 2.0 136KM
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa

Postprzez JacSwi » 28 paź 2018, o 13:51

Zobacz ładownie akumulatora, i sprawdź masy.
JacSwi
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 652
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 04:24
Model: V50
Silnik: 1.6d
Rok produkcji: 2006
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości