Zabezpieczenia przeciw kradzieży

Tematy, które nie pasują do powyższych kategorii

Powrót do Inne

Postprzez mateusz306 » 6 lis 2018, o 17:28

Jeśli chodzi o samochody to można na różne sposoby się zabezpieczyć. Ja korzystam z opcji monitoringu GPS, ponieważ nie tylko mnie chroni, ale również pozwala mi to mieć kontrolę nad całą firmą. Nie zmieniłby tego na nic innego, więc jeśli się zastanawiacie, to polecam Transmobil, bo są jedną z lepszych firm na rynku. Zdecydowanie!
mateusz306
3 bieg
3 bieg
 
Posty: 183
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 12:56
Model: v50
Silnik: 1,8
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kompanu » 5 lut 2020, o 19:29

mateusz306 napisał(a):Jeśli chodzi o samochody to można na różne sposoby się zabezpieczyć. Ja korzystam z opcji monitoringu GPS, ponieważ nie tylko mnie chroni, ale również pozwala mi to mieć kontrolę nad całą firmą. Nie zmieniłby tego na nic innego, więc jeśli się zastanawiacie, to polecam Transmobil, bo są jedną z lepszych firm na rynku. Zdecydowanie!



Też myślę, żeby na auto prywatne przenieść system monitorowania, który wykorzystywany jest w firmie, w której pracuję. Okazuje się, że można wiele zyskać dzięki rejestrowaniu parametrów jazdy. Systemhttps://www.gpsguardian.pl/efektywne-zarzadzanie-flota-pojazdow-zobacz-o-czym-musisz-pamietac/, do zarządzania flotą pojazdów firmowych pozwala na wygenerowanie sporych oszczędności.
Avatar użytkownika
kompanu
na luzie
na luzie
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 cze 2018, o 11:22
Lokalizacja: Człóchów
Model: v50
Silnik: 1.4
Rok produkcji: 2009
Lokalizacja: Człuchów

Postprzez Kasia1909 » 19 paź 2020, o 10:27

Moim zdaniem idealnie sprawdzi się gps do namierzania samochodu http://topguard.pl/ świetnie ochroni samochód.
Kasia1909
1 bieg
1 bieg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 cze 2020, o 17:22
Model: v50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez milosniczka » 24 paź 2020, o 11:37

Przy kluczyku keyless niezbędne jest też jego zabezpieczenie. Warto więc kupić sobie specjalne etui. Można je znaleźć na przykład w sklepie internetowym https://e-keyless.pl/profesjonalna-oslo ... sy-premium .
milosniczka
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 323
Dołączył(a): 18 paź 2020, o 09:07
Model: s50
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Borel » 18 lut 2021, o 10:15

W przypadku poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie skutecznego radzenia sobie z utrzymaniem floty samochodowej i jednocześnie zabezpieczenia jej przed kradzieżą poprzez bardzo dokładne lokalizatory. Dlatego wprowadziliśmy system Flotman i musze przyznać, że zarówno pod względem możliwości i do tego poziomu obsługi naprawdę można liczyć na dobre efekty i można spać spokojnie że braków we flocie na pewno nie będzie.
Borel
4 bieg
4 bieg
 
Posty: 415
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 09:23
Model: v40
Silnik: 2.0
Rok produkcji: 2004
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lwest » 27 lut 2021, o 16:08

Słyszałam o specjalnym pudełku na kluczyki do samochodu.
Avatar użytkownika
lwest
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 16:04
Lokalizacja: Rzeszów
Model: C30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość