Ustawienie zegarka

instalacje: silnika, oświetlenia, sterowanie elektryczne podzespołami itp.

Powrót do Elektryka

Postprzez ariel90 » 16 lis 2018, o 10:24

Witam, mam problem z ustawieniem zegarka (szukałem innych postów ale nic mi nie pomogły). Posiadam Volvo V50 1.6 diesel 2010 rok. Nie mogę ustawić zegarka na liczniku, zegarek jest wykreskowany. Przy liczniku mam tylko jeden przycisk od kasowania kilometrów( wiem że w niektórych modelach są dwa i jeden z nich służy do ustawiania zegarka) na panelu klimatyzacji też nie ma żadnej opcji żeby ustawić zegarek. Volvo posiada nawigację. Czy ktoś potrafi pomóc? A i jeszcze jedno pytanie czy zegarek powinien być tylko na liczniku czy i na panelu klimatyzacji (radia) też powinien być zegarek? Z góry dzięki za pomoc. :)
ariel90
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 17:02
Model: V50
Silnik: 1.6 diesel
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Miszel » 18 lis 2018, o 00:00

W polifcie zegarek ustawia się w ustawieniach z poziomu panelu klimatyzacji dlatego nie masz drugiego pokrętła na liczniku. Poszukaj na necie instrukcji obsługi do polifta. To powinno być info jak go nastawić.
Moja S-ka...

Sprzedam parę gratów do VOLVO i nie tylko - klik...

VIDA - odczyt i kasowanie błędów Białystok i okolice - kontakt: volvo_parts@o2.pl
Miszel
5 bieg
5 bieg
 
Posty: 596
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 11:11
Model: S40
Silnik: 2,4i
Rok produkcji: 2005
Lokalizacja: Białystok

Postprzez ofelia » 26 lis 2018, o 15:19

Omg, jak dobrze, że ja tu trafiłam, bo miałam ten sam problem. Dzięki za pomoc! :)
Skuteczne kosmetyki na łupież pstry? Sprawdź Pityver https://pityver.pl/
ofelia
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lis 2018, o 15:16
Model: c30
Rok produkcji: 0
Lokalizacja: Kielce

Postprzez ariel90 » 26 lut 2019, o 21:06

Już wszystko się wyjaśniło. Ktoś po prostu wymieniał wyświetlacz i wymienił go na wyświetlacz z 2006 roku, zakupiłem drugi z 2010 roku za 40zł+20zł przesyłka i wszystko działa. Zegarek ustawia się normalnie z panelu:) A i przy okazji bluetooth i zestaw głośnomówiący też zaczął działać. Wszystko przez ten wyświetlacz.
ariel90
na luzie
na luzie
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 17:02
Model: V50
Silnik: 1.6 diesel
Rok produkcji: 2010
Lokalizacja: Ostrołęka


Powrót do Elektryka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość